додому Новини Галицьким дербі завершився перший етап сезону у Першій лізі України з футболу

Галицьким дербі завершився перший етап сезону у Першій лізі України з футболу

693
Галицьким дербі завершився перший етап сезону у Першій лізі України з футболу. Тернопільська “Нива” останній свій матч у цьому році провела на виїзді проти львівських “Карпат”. У першому таймі обидві команди змагалися нарівні, проте у другій частині поєдинку, тернополяни пропустили 3 голи. По закінченню першого етапу сезону, “Нива” посіла восьме місце у турнірній таблиці. В другій частині чемпіонату наші земляки боротимуться за збереження місця в Першій лізі на наступний сезон. Подробиці, останнього поєдинку – дивіться далі.
Завершився стартовий етап сезону 2023/24 у Першій українській лізі з футболу. У заключному матчі тернополяни зіграли проти львівських “Карпат”.
Розпочали команди поєдинок обережно. Найкращі моменти у першому таймі відбувалися наприкінці. Спочатку Ян Костенко пробив по воротах тернополян, але Максим Механів відбив ногою удар карпатівця. Згодом Іґор Невес з близької відстані вдарив по воротах “Ниви”, але Механів вкотре врятував тернополян від пропущеного м’яча. З рахунком 0:0 команди пішли на переву.
Перша половина другого тайму минула без небезпечних моментів біля обох воріт. Однак згодом команди розпочали обмінюватися моментами. На 65-й хвилині “Карпати” виконали штрафний. Єгор Картушов влучно відправив м’яч у сітку воріт тернополян, рахунок – 1:0.
Подвоїли свою перевагу карпатівці на 78 хвилині. Іґор Невес вийшов віч-на-віч з Максимом Механівим і зробив рахунок 2:0. На 84-й хвилині тернополяни залишились на полі вдесятьох. Пряму червону картку отримав Василь Танчак за фол проти Єгора Демченка. Через п’ять хвилин “зелено-білі” встановили фінальний рахунок матчу.
Третій м’яч у сітку тернополян відправив Амбросій Чачуа.
“Карпати” фінішують першими у турнірній таблиці групи “А”, в активі “зелено-білих” – 45 очок. Навесні підопічні Мирона Маркевича боротимуться у чемпіонській групі за вихід в УПЛ. Натомість “Нива” розташувалась на восьмій сходинці з 17-ма балами в активі. В другій частині чемпіонату тернополяни боротимуться за збереження місця в Першій лізі на наступний сезон.