додому Новини Галузь охорони здоров’я області очолив Руслан Мостовий

Галузь охорони здоров’я області очолив Руслан Мостовий

705

Галузь охорони здоров'я на Тернопільщині від сьогодні очолює Руслан Мостовий. Його розпорядженням голови облдержадміністрації призначено Директором департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА. Сьогодні його представили медичній громадськості області. Участь у представленні брав перший заступник Міністра охорони здоров'я України. Михайлу Буртняку, який до сьогодні очолював головне управління охорони здоров’я облдержадміністрації, її очільник дякував.

Михайлу Буртняку, який досі три роки очолював галузь охорони здоров'я краю, голова облдержадміністрації за зроблене у модернізації медичної галузі на Тернопіллі дякував та обіцяв і надалі не давати спокою.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської облдержадміністрації: "Я надіюсь, що Ви своїм досвідом і енергією, яка в Вас є, ще можете багато принести в розбудові, реформуванні медичної галузі в нашій області, так що спільно ми ще з Вами попрацюєм. Якщо Ви думали, що десь Ви будете ховатись і відпочивати, то ми Вам не дамо спокою. А сьогодні дозвольте Вам подякувати".

Квіти в знак подяки Михайло Буртняк приймав вже при президії, яка встала, і при довгих аплодисментах настоячи медичної громадськості краю. Далі очільник області представив нового директора департаменту охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації Руслана Мостового.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської облдержадміністрації: "Ви його, мабуть, вже всі знаєте. Він пройшов бесіду і погодження з Міністерством охорони здоров'я нашої держави. Людина молода, ініціативна, 34 роки". 

Руслан Мостовий, який досі працював головним лікарем комунального закладу Гусятинської райради "Гусятинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" казав, що глобальність своїх завдань у час реформ на новій посаді розуміє.

Руслан Мостовий, директор департаменту охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації: "Я переконаний, що наша співпраця з цією командою буде плідною, вклад кожного з вас формує позитивний результат. Обов'язково ми будемо продовжувати всі ті добрі традиції і добрі справи, які започаткував Михайло Миколайович. Я переконаний, що перемога і успіх буде за нами. Ми все зможемо і зумієм".

Перший заступник Міністра охорони здоров'я Олександр Качур розповів про успіхи і проблеми медичної реформи в Україні, зокрема, про користь від запровадження пільгових рецептів на ліки для гіпертоніків та сказав, що найближчим часом ці ліки можуть стати безкоштовними для пацієнтів.

Олександр Качур, перший заступник Міністра охорони здоров'я України: "Міністерство охорони здоров'я розглядає можливість гіпертензивні препарати, які мають не дуже велику вартість, зовсім перейти на безкоштовне отримання. Ми зараз розглядаєм це впровадження і тому. я думаю, наприкінці місяця буде прийняте рішення".

попередня статтяГалузь охорони здоров’я області очолив Руслан Мостовий
наступна статтяУкраїнський Великдень