додому суспільство Галерею робіт учасників Всеукраїнського конкурсу “Податки очима дітей” відкрили у приміщенні Тернопільської...

Галерею робіт учасників Всеукраїнського конкурсу “Податки очима дітей” відкрили у приміщенні Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції.

1262

Галерею робіт учасників Всеукраїнського конкурсу "Податки очима дітей" відкрили у приміщенні Тернопільської об'єднаної державної податкової інспекції. Приурочили відкриття десятиріччю проведення конкурсу. Майже чотири десятки дитячих малюнків відтепер прикрашатимуть стіни податкової.

Конкурс "Податки очима дітей" – це спроба пояснити маленьким українцям про податкову систему. Сумлінних платників податків вирішили виховувати змалечку ще десять років тому. За роки проведення конкурс здобув неабияку популярність, а щоб дитячі роботи не припадали пилом їх вирішили продемонструвати усім та створили галерею. 

Петро Якимчук, начальник Тернопільської об'єднаної ДПІ: "Саме коли діти малюють податки своїм баченням, то з них виростає сумлінний платник податків. Вони вже за п'ять-шість років участі у наших конкурсах стають маленькими податківцями, які знають навіть деякі особливості, які, можливо, доросла людина не знає, а маленькі дітки знають. Я думаю, що це започаткування дасть відповідне виховання податкової культури серед нашої молоді". 

Дитяче бачення незвичайне. Кожна робота демонструє, маленькі художники підійшли до справи з неабиякою фантазією. 

Катерина, учасниця конкурсу "Податки очима дітей": "Я намалювала, як люди стоять у черзі і хочуть сплатити податки". 

Віталій, учасник конкурсу "Податки очима дітей": "Я намалював на цей конкурс дерево і на ньому висять гроші. Люди сплачують податки, а з тих дерев збирають люди пенсіонери і різні немічні". 

Олег, учасник конкурсу "Податки очима дітей": "Я намалював на своєму малюнку завод, з якого витікають зарплати пенсії, а також написав на ньому: "Якщо будете платити податки, то матимете статки". Я думаю, що ті люди, які сюди приходять, будуть бачити роботи і задумуватися, що потрібно платити податки". 

За десять років проведення конкурсу архів дитячих робіт складає близько півтори тисячі. Тож галерею планують розширювати. А дітей податківці запрошують брати участь у конкурсі "Податки очима дітей" і у наступні роки.