додому Новини Галасісу Петру з Гусятинщини просять присвоїти звання Героя України (посмертно)

Галасісу Петру з Гусятинщини просять присвоїти звання Героя України (посмертно)

2173

Відкрито петицію для присвоєння звання Героя України (посмертно) Петру Галасісу з Гусятинщини, який загинув 13 травня 2023 р. у віці 36 років. 

Воїн був уродженцем села Постолівка Гусятинської громади Чортківського району. Петро був солдатом, інспектором прикордонної служби 2 категорії – інструктор групи кінологів 3 відділення інспекторів прикордонної служби. Він загинув у районі населеного пункту Мхи Чернігівської області. Родина чекала на повернення його тіла 5 місяців.

“Прошу присвоїти звання Героя України посмертно Галасісу Петру Петровичу, який служив в 105 прикордонному загоні імені Князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України . Галасіс П.П. виконував обовʼязки солдата, інспектора прикордонної служби 2 категорії – інструктор групи кінологів. Захищав нашу державу з 19 жовтня 2022 року поблизу населеного пункту Мхи Чернігівської області та загинув 13.05.2023 року у звʼязку з термічними опіками із залученням 90% і більше поверхні тіла здійсненого удару БпЛА типу Шахед.” – зазначено в тексті петиції.

Ознайомитися з петицією  та підписати можна тут.