Головна суспільство Гай Небесної сотні висадили у формі числа сто

Гай Небесної сотні висадили у формі числа сто

237

У Тернополі висадили гай Небесної сотні. Сотню саджанців катальпи у вигляді числа 100 посадили в парку Національного Відродження. Там попередньо зрізали смереки, які уже посохли. Тернополяни переживали, щоб територію не забудували. Відтепер люди зможуть прогулюватися біля гаю, згадувати події на Майдані, та вшановувати пам’ять Небесної сотні.

Сотню саджанців катальпи у вигляді числа 100 висадили в парку Національного Відродження в Тернополі на честь Небесної сотні.  Північноамериканська катальпа добре приживається у нашій місцевості, а виростили саджанці у Кременецькому лісництві. Одне деревце коштує 80 гривень. Гроші на катальпи виділили з міського бюджету.

Для гаю Небесної сотні вибрали катальпи за рекомендацією екологів, каже міський голова. Ці дерева не лише добре приживаються, а й гарно виглядають та досягають висоти, яка не становить будь-якої небезпеки. Попередньо в парку Національного відродження зі сторони проспекту Злуки зрізали більше 40 дерев, які були сухими та аварійними.

– У багатьох тернополян це викликало стурбованість, оскільки вони хвилювалися, чому в парку знову зрізають дерева, що тут може з’явитися щось інше, чи не буде парк забудовувати. Тому саме на цьому місці зараз висаджується замість зрізаних 46 дерев – 100 дерев, садяться символічно у вигляді цифри 100, плюс зверху і знизу будуть захисні ряди, щоб був ось такий гай пам’яті Небесної сотні, – пояснює міський голова Тернополя Сергій Надал.

Відтепер кожен, хто прогулюватиметься біля гаю Небесної сотні в парку Національного відродження, зможе відтворити у пам'яті події на Майдані. Ці дерева нагадуватимуть про героїв, які ціною свого життя подарували українцям надію на краще майбутнє. Аби гай не нищили і не крали саджанці, працівники об’єднання парків деякий час наглядатимуть за територією. В міській раді просять тернополян  шанувати і разом доглядати гай Небесної  сотні.
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here