![246000961_4467137536715771_1162371623413684477_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/246000961_4467137536715771_1162371623413684477_n-640x960.jpg)
Перед судом постане група осіб, що виготовляла та збувала амфетамін. Про це повідомляють в Управлінні Служби безпеки України в Тернопільській області.
Затримані СБУ учасники наркоугруповання спеціалізувалися на виготовленні та реалізації психотропної речовини “амфетамін”. Досудове розслідування встановило, що з жовтня 2020 року зловмисники збували психотропні речовин та наркотичні засоби на території Тернополя та Тернопільського району.
У червні 2021 року оперативники спецслужби припинили злочинну діяльність наркоугруповання. Обвинувальний акт щодо учасників угрупування вже скерували до суду (ч. 2, ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 311 КК України).
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/247075300_4467137533382438_8022078342367983374_n-683x1024.jpg)
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/245989711_4467137500049108_2317644681211878519_n-1024x683.jpg)