додому АТО Гроші на медикаменти для бійців АТО сьогодні збирали студенти ТНЕУ

Гроші на медикаменти для бійців АТО сьогодні збирали студенти ТНЕУ

740

vlcsnap-2014-09-10-19h00m41s85Гроші на медикаменти для бійців АТО сьогодні збирали студенти ТНЕУ. Для цього вони, разом із викладачами, провели у себе ярмарку та аукціон, продаючи на них власні речі, їжу і напої.

На ярмарок та аукціон на підтримку військових Тернопільщини, які беруть участь у бойових діях в зоні АТО, прийшло чимало людей. На аукціоні охочі могли купити речі, надані ректоратом ТНЕУ.  Своєю чергою студенти виставили на продаж свої особисті речі, а також їжу і напої, які готували самі. Аби мати попит, кажуть, ціни зробили більш ніж доступними.

– Продаємо ми, як бачите, все хто що міг принести з дому – рамки ручної роботи, вишиванки. Ціни у нас стабільні, приблизно 5,10,15 – недорого, кому скільки не жалко дати.

– Ціни різні, такі щоб чистий стіл був.ми хочем, щоб всім було добре – і нам було добре і людям. У нас солодке дуже все смачне, все домашнього приготування і як сказати, ціни не дорогі, зразу кажу. Порівняно з магазинами зовсім недорогі.

Усі зібрані на аукціоні і ярмарку гроші витратять на ліки. Їх передадуть тернопільським бійцям, які беруть участь у боях в зоні АТО.

– Я гордий за наших студентів, які думають за те, яким чином допомогти саме нашим хлопцям, які відстоюють свободу на сході України. Наша Україна – єдина, – говорить ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий.