додому допомога Гроші на лікування онкохворих дітей збиратимуть у День молоді

Гроші на лікування онкохворих дітей збиратимуть у День молоді

1034

vlcsnap-2016-06-23-16h38m42s295День молоді у Тернополі пройде під знаком благодійності. У неділю, 26 червня, на Театральному майдані студенти медуніверситету збиратимуть гроші для онкохворих діток. У рамках проекту “Повернемо щасливе дитинство онкохворим дітям”, який триває вже понад пів року, волонтери збирали подарунки на Миколая, проводили благодійні великодні ярмарки, ходили до маленьких пацієнтів із різноманітними розважальними заходами.

26 червня, у День молоді, не оминайте волонтерів, які стоятимуть зі скриньками на Театральному майдані Тернополя. Вони збиратимуть гроші для онкохворих дітей області.

– Скриньки будуть мати логотипи нашого проекту. Біля кожної скриньки буде волонтер, який буде відповідальний за скриньку, тому люди можуть, відповідно, звертатись до волонтера, запитатись все, що їх цікавить по даному проекту, – розповідає волонтер проекту “Повернемо щасливе дитинство онкохворим дітям” Романія Клос.

Гроші потрібні немалі. Їх спрямують на потреби дітей гематологічного відділення, які перебувають на лікуванні. Їм волонтери проекту “Повернемо щасливе дитинство онкохворим дітям” закуповували ліки вже не раз, проте потреба у медикаментах постійна.

– По області є 75 діток з онкопатологією, 12 цього року були первинно виявленими. І саме для первинно виявлених онкопатологій потрібне термінове лікування, потрібні препарати, – каже Романія Клос.

Проект “Повернемо щасливе дитинство онкохворим дітям” триває вже понад півроку. За цей час волонтери збирали подарунки на Миколая, проводили благодійні великодні ярмарки та ходили розважати маленьких пацієнтів, аби ті більше посміхались та легше переносили лікування.