додому АТО Гроші і пільги сьогодні обіцяють військовослужбовцям, які захищають Україну у зоні АТО

Гроші і пільги сьогодні обіцяють військовослужбовцям, які захищають Україну у зоні АТО

464

vlcsnap-2015-03-20-18h12m25s120Гроші і пільги сьогодні обіцяють військововслужбовцям, які захищають Україну у зоні проведення Антитерористичної операції. В Тернопільському обласному військовому комісаріаті розповіли про підтримку тих, кого мобілізували і тих, хто служить за контрактом.

– За безпосередню участь в АТО військовослужбовцям виплачується винагорода у розмірі 100% від місячного грошового забезпечення, але не менше, як три тисячі гривень на місяць. Винагорода також виплачується під час перебування на стаціонарному лікуванні після поранень і травм, отриманих під час АТО. Також за виконання успішного бойового завдання, їм виплачується винагорода, яке підтверджується відповідними документами, – пояснив майор юстиції, помічник обласного військового комісара з правової роботи Роман Троян.

За участь в боях платять додатково.

– За безпосередню участь в бойових діях після віддання бойового наказу, військовослужбовцям виплачується додатково винагорода у розмірі 1 тисячі гривень за кожну добу участі. Безпосередня участь в бойових діях – це виконання військовослужбовцем військової частини бойових завдань в умовах безпосереднього зіткнення з противником, виконання завдань ракетними військами та артилерією, з вогневого ураження противника під час контрабатарейної боротьби, участь в веденні оперативної розвідки, здійснення польотів в район проведення АТО. Крім того зазначеним військовослужбовцям виплачується додатково винагорода за знищення ворожої техніки, – каже Роман Троян.

Також, запевняє Роман Троян, військовослужбовці, які служать в АТО, звільняються від сплати пені за кредитами в банках, а також штрафів чи інших зобов’язаннь або санкцій, накладених, наприклад, державтоінспекцією, податковою чи іншими відповідними організаціями.