Головна Новини Гроші для дітей-сиріт у Тернополі збирають, фотографуючись із Дідом Морозом та чарівними...

Гроші для дітей-сиріт у Тернополі збирають, фотографуючись із Дідом Морозом та чарівними ельфами

567

vlcsnap-2015-12-10-13h20m45s976Акція “Подаруй посмішку” триває з 4 до 14 грудня. Якщо ви побачити на вулицях Тернополя Діда Мороза та чарівних ельфів – не лякайтесь, а підходьте і фотографуйтеся! Це волонтери організації “Файне місто” проводять благодійну акцію, щоб зібрати гроші для дітей-сиріт та провести з ними свято Миколая. За один такий день збирають близько 500 гривень.

З 4 до 14 грудня триває акція “Подаруй посмішку” . Волонтери організації “Файне місто” вже кілька років поспіль напередодні Миколая, таким чином, збирають гроші для дітей-сиріт.

– Ми просто запрошуємо всіх бажаючих людей, діток, не зважаючи на вік, стать і національність. Запрошуємо до фото з Дідом Морозом і просто кожна людина бажаюча вкладає кошти, які вважає за потрібне, – розповідає волонтер Вікторія Приймаченко.

11-12 грудня ці фото розмістять на площі міста. Усі, хто приєднався до акції, зможуть знайти себе на світлинах. А наразі Дід Мороз та ельфи-волонтери працюють у дві зміни. На вулиці холодно, та їх гріє думка про те, що своїми зусиллями подарують радість малечі. Тернополяни ж по-різному реагують на таку акцію.
– Звичайно, кожна людина, оскільки це зненацька підходить до нього волонтер. Кожні люди різні. От діти з радістю підходять і фотографуються з Дідом Морозом, дорослі сприймають трішки важко, але також можуть подарувати собі хвилинку радості, – каже Вікторія Приймаченко.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here