додому Новини Громадянина Конго примусово видворили з України за порушення законодавства

Громадянина Конго примусово видворили з України за порушення законодавства

395

dmsГромадянина Демократичної Республіки Конго примусово видворили з України співробітники Управління ДМС України в Тернопільській області за сприяння відділу протидії нелегальній міграції департаменту  у справах іноземців та осіб без громадянства ДМС України. Так постановив  міськрайсуд.

Іноземець приїхав в Україну  наприкінці 2011-го року на запрошення одного з Тернопільських вишів. Проте навчання у вищому навчальному закладі не завершив – був відрахований на підставі недотримання умов договору.

Як повідомили в Управлінні ДМС України в Тернопільській області, втративши статус студента, хлопець повинен був покинути територію України, та не зробив цього. Відтак у травні цього року був поміщений у Волинський пункт тимчасового перебування іноземців. Звідти працівники міграційної служби Тернопільщини супроводили 28-річного нелегального мігранта до столичного аеропорту.

Довідково: у 2014 році Тернопільський міськрайонний суд задовольнив позови міграційної служби краю щодо видворення з території України 9 порушників міграційного законодавства. Прийнято рішення про примусове повернення з України щодо півсотні іноземних громадян.

Джерело: Управління ДМС України в Тернопільській області