Головна Новини Громадські обговорення нової маршрутної мережі громадського транспорту провели у Тернополі

Громадські обговорення нової маршрутної мережі громадського транспорту провели у Тернополі

74

vlcsnap-2015-12-25-14h46m37s240До проектування нової маршрутної мережі громадського транспорту у Тернополі долучилась і сама громада. На громадські обговорення, які відбулися в Українському домі “Перемога”, прийшли тернополяни, перевізники і представники влади міста. Через скайп-зв’язок мав слово і розробник нової маршрутної мережі. Тернополяни мали можливість ставити запитання та вносити свої корективи.

В українському домі “Перемога” мешканці міста, разом з водіями та розробниками обговорили проект нової маршрутної мережі Тернополя. Тернополяни змогли внести свої пропозиції та зауваження до курсування громадського транспорту у нашому місті та планування нової маршрутної мережі.

– Сьогодні ми також вже вживу хочемо почути наших тернополян, які користуються і не користуються громадським пасажирським транспортом, щоби вони висловили свою думку, власне, з цього що вони знають, або будуть сьогодні знати. Тому що ми будемо ретельно і чітко інформувати, як будуть курсувати ті чи інші маршрути. Як спланована взагалі маршрутна мережа в нашому місті. Тому всі ці пропозиції, які ми сьогодні почуємо, і щось буде такого можливого для людей і потрібного зробити, однозначно, комісія відреагує, яка сьогодні буде – говорить начальник Управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський.

Спеціально створена комісія опрацює усі пропозиції, і приймуть найоптимальніший варіант, який би задовольнив потреби тернополян. Після опрацювання проект маршрутної мережі буде винесений на розгляд виконавчого комітету, де безпосередньо буде затверджена сама мережа. З проектом нової маршрутної мережі можна ознайомитись на сайті Тернопільської міської ради.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here