додому Головні Громадські активісти проголосувала за звільнення винних у тому, що Тернопіль не впорався...

Громадські активісти проголосувала за звільнення винних у тому, що Тернопіль не впорався із снігопадами

636

vlcsnap-2016-11-30-14h58m20s781Хто винен у неналежному прибиранні Тернополя після снігопадів 12-13 листопада та у невиїзді тоді громадського транспорту? Сьогодні на ці питання спробувала відповісти комісія із громадських активістів. На засіданні не лише назвали ймовірних винуватців, але й закликали покарати винних – доганами, а когось – і звільненням із посади.

Збитків на на суму 1 млн. 812 тисяч гривень отримала Тернопільська область через аномальні снігопади. Майже тиждень мешканці міста і області боролися із погодніми умовами. У цей час тернополяни не могли ходити та їздити вулицями міста, адже дороги були не прочищені, громадський транспорт не їздив. Через непосипані тротуари деякі люди отримали травми. Хто за це відповідатиме і яким чином -обговорювали громадські активісти.

– Перше питання було по профільному заступнику – пану Стемковському. Ми бачимо, що крім того, що він не справився як профільний заступник, ще крім того на нього були покладені складування снігу. Ми бачимо зараз все складується в парку і все тече в озеро. Ми рекомендуємо звільнення і розглянути міській раді склад виконкому. А по пану Лесіву, рекомендуємо звільнити. Хай міський голова підпише ту заяву, яку він написав, – говорить голова комісії, керівник Тернопільського осередку ВО “Автомайдан” Ігор Василів.

Винними у колапсі активісти вважають і начальника управління транспорту і зв’язку Тернопільської міськради Ігоря Мединського та начальника відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради Олега Вітика. Рекомендують винести їм догани. Хто може замінити на посадах винуватців, активісти не знають. Хочуть, щоб це була молода людина.

– Міський голова, і виконком, і сесія міської ради повинні домовитись поставити людину. Ми би хотіли, щоб це була молодша людина.

– У вас є кандидати?

– Ні і не буде. Маємо чистий спокій завжди: не лобіюєм на посаду, щоб за нього не відповідати.