додому Новини Громадська рада при Тернопільській ОВА вже в 50-те відправить допомогу на фронт

Громадська рада при Тернопільській ОВА вже в 50-те відправить допомогу на фронт

583

Вп’ятдесяте їдуть на фронт з допомогою. Громадська рада при Тернопільській ОВА відправить на фронт бійцям продукти харчування, засоби гігієни, речі першої необхідності та радіоелектронне обладнання. Технологічні пристрої розробляють та виготовляють самостійно. Для цього рік тому активісти створили інженерно-конструкторську групу. До неї залучили спеціалістів в галузі радіоелетроніки.

Комплектуючі до радіоелектронного обладнання наші фахівці отримують з-за кордону. Інколи доводиться чекати на них місяцями. Далі група спеціалістів реалізовує власні розробки й удосконалює систему управління.

Серед іншого цього разу бійцям волонтери громадської ради передадуть антидронову рушницю, дрон та тепловізор. Допомогли у закупівлі дороговартісних комплектуючих місцеві підприємці.

Члени громадської ради кажуть обурені: чимало державних коштів сьогодні витрачають не за призначенням, замість того, аби направити їх для потреб наших Збройних сил. Зараз усі зусилля потрібно спрямувати на допомогу українським бійцям, щоб якнайшвидше настав мир. Тож вони продовжуватимуть працювати заради перемоги.