додому Новини Гра “Ниви” та “Металіста”: як минула та хто переміг

Гра “Ниви” та “Металіста”: як минула та хто переміг

630
З мінімальним рахунком 0:1 тернопільська “Нива” поступилася харківському “Металісту”. Футбольний поєдинок у рамках 4 туру змагань Першої ліги відбувся у Тернополі на міському стадіоні ім. Романа Шухевича. Обидві команди наполегливо змагалися за першість, але відкрити рахунок та здобути перемогу наприкінці матчу вдалося харків’янам. Деталі футбольного поєдинку у сюжеті Назарія Голуба.
Футбольний матч у рамках 4 туру змагань Першої ліги відбувся між Тернопільською “Нивою” та харківським “Металістом”. Гра відбулася на міському стадіоні ім. Романа Шухевича у Тернополі. Вже на перших хвилинах матчу гості заробили штрафний після подачі Мораренка, Маткобожик пробив головою але Механіву вдалося врятувати команду від пропущеного голу.
На удари Металіста, тернополяни відповідали контратаками, але реалізувати їх в забитий м’яч таки не вдалося. Харків’яни продовжували завдавати удари у стійку воріт “Ниви” але Максим Механів рятував свою команду від пропущеного.
Пвпродовж гри команди продовжували обмінюватися небезпечними моментами, але реалізувати їх та відкрити рахунок, не вдавалося.
Під завершення першого тайму ледь не вивів свою команду вперед Максим Демчук пробивши головою, але голкіпер харків’ян встиг перевести м’яч на кутовий. З рахунком 0:0 команди пішли на переву.
У другій половині гри здебільшого хід гри контролював “Металіст”, щоправда теж гострими моментами відзначитись не могли. Лише під кінець матчу, а саме на 81 хвилині гри, харків’яни зуміли скористатись помилкою захисної ланки “Ниви” та відзначились забитим м’ячем. Вже на останніх хвилинах матчу тернополяни кидали усі сили в атаку, аби зрівняти рахунок. Подаючи Роман Волохатий влучив у суперника, гравці Ниви апелювали до судді про те, що м’яч влучив у руку суперника, але суддя порушення не побачив. Після цього моменту вступив у емоційну розмову з арбітром Арсентій Дорошенко, за що і отримав на останніх хвилинах гірчичник.
З рахунком 0:1 на користь харківського “Металіста” матч завершився.

Наразі тернополяни після поразки опустилися на п’яту сходинку у турнірній таблиці, маючи в активі 6 очок. Наступний матч гравці тернопільської “Ниви” проведуть на виїзді. Зіграють тернополяни проти Кам’янець – Подільського “Епіцентру”, гра запланована на 28 серпня. Без глядачів.