додому Новини Гра “Ниви” та “Епіцентру”: з яким результатом завершилася

Гра “Ниви” та “Епіцентру”: з яким результатом завершилася

621
З рахунком 3:2 тернопільська “Нива” перемогла команду “Епіцентр” із Кам’янця-Подільського. Футбольний поєдинок у рамках 5 туру змагань Першої ліги для тернополян був виїзний. Матч відбувся на міському стадіоні у Кам’янці-Подільському. Обидві команди обмінювалися небезпечними моментами та вже у першій половині гри забили по два м’ячі, але вибороти перемогу вдалося нашим землякам, забивши третій м’яч у ворота Епіцентру. Подробиці футбольного поєдинку у сюжеті Назарія Голуба.
Футбольний матч у рамках 5 туру змагань Першої ліги відбувся між Тернопільською “Нивою” та Кам’янець-Подільським “Епіцентром”.
Для тернополян гра була виїзною. На старті матчу обидві команди обмінялися небезпечними моментами. Зокрема, на 3 хвилині “НИВА” змогла створити гольовий момент, адже Андрій Різник вийшов віч-на-віч із Сергієм Чернобаєм.
Однак, «Епіцентр» врятував голкіпер.
Гра пожвавішала аж на 30-ій хвилині. Кам’янчани провели атаку, яка завершилася реалізованим голом. Андрію Ляшенку вдалося влучно пробити у дальній кут воріт від воротаря “Ниви”. Рахунок – 1:0. Перевага господарів протрималася недовго. Вже на 32 хвилині навіс Максима Проціва з правого флангу головою результативно замкнув Ігор Гатала – 1:1. Ще через сім хвилин Дмитро Різник вдруге отримав шанс забити гол – цього разу гравець “Ниви” не схибив і рахунок став 1:2.
Наприкінці першого тайму «Епіцентр» ледь не зрівняв рахунок. Андрій Ляшенко – пробив в один дотик із лінії воротарської лінії, але м’яч влучив у поперечину.У другому таймі футболісти “Епіцентру” продовжували завдавати ударів у ворота “Ниви”, але Максим Механів рятував команду тернополян. На 66 хвилині Максим Мудрий у боротьбі за м’яч збив з ніг Станіслав Кристіна – за що арбітр Єгор Кєвліч призначив пенальті. Його реалізував Максим Гірний, рахунок – 2:2.

Після пропущеного тернополяни продовжили тиснути на суперників. На 76 хвилині матчу навіс із правого флангу від Олега Хруставки завершився влучним ударом Дмитра Галадея. І тернополяни знову повели в рахунку – 2:3.

«Епіцентр» намагався врятувати матч. На 85 хвилині матчу команда залишилася в меншості – за фол останньої надії червону картку отримав Станіслав Кристін. З рахунком 2:3 на користь тернополян матч завершився.

Наразі тернополяни після перемоги з п’ятої сходинки у турнірній таблиці піднялися на третю, із активом у 9 очок. Наступний матч гравці “Ниви” проведуть на міському стадіоні ім. Романа Шухевича. Зіграють тернополяни проти Волочиського “Агробізнесу”, гра запланована на 3 вересня. Без глядачів. Однак TV-4 транслюватиме футбольний поєдинок у прямому ефірі телеканалу та у фейсбуці.