додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 6 до 12 травня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 6 до 12 травня)

1560

 

Овен 21 березня-20 квітня

Допомога друзів та безперечний успіх супроводжуватимуть у цей тиждень Овнів у всіх справах, за які вони візьмуться. Ймовірно, що саме у цей час ви отримаєте фінансову підтримку. Це може бути повернення боргів або винагорода за раніше виконану роботу. Непоганий період для тих, хто здобуває вищу освіту, для того щоб ліквідувати «запущені хвости» у навчальному процесі. Вкінці тижня будьте обачливі у розмові, що торкається вашої кар’єри, роботи.

Телець 21 квітня-21 травня

Тільці повинні бути готові до несподіваних подій протягом цього тижня. Вони відкриють для себе нові перспективи та можливості у суспільному житті. Для тих, у кого надмірна сором’язливість є «хронічним захворюванням», саме зараз можуть її позбутись. Ділові люди детально планують розвиток свого бізнесу, але не поспішайте ділитись своїми задумами. Хороший час для вивчення і дослідження загадкових явищ і езотеричних дисциплін.

Близнята 22 травня-21 червня

На початку тижня дехто з Близнюків буде перебувати у стані емоційного захоплення, під впливом якоїсь обіцянки ви можете втратити почуття реальності. Беручись за реалізацію своїх проектів, не забувайте про існування правил етики, законів та правил оформлення документів. Є чудова можливість встановити добрі стосунки навіть з непередбачуваними людьми.

Рак 22 червня-22 липня

Раки просто зобов’язані використати непогану нагоду довести співробітникам довести свій професіоналізм і заодно зміцнити свій авторитет в очах керівництвах. Дехто із Раків після тривалих роздумів з нових позицій підійдуть до фінансових проблем, адже старі перевірені методи можуть привести у безвихідь. Існує певна небезпек отримання травм, подальше тримайтесь від небезпечних, екстремальних ситуацій.

Лев 23 липня-23 серпня

На цьому тижні Леви можуть зробити декілька поступальних кроків у професійній справі. З’явиться можливість добре відпочити і одночасно непогано заробити завдяки привезених із закордону речей, продуктів харчування. Ризик в розумних межах не зашкодить вашому успіху. Багато неодружених Левів саме тепер рішуче відмовляться від холостяцького життя. Якщо ваші почуття серйозні, то не зволікайте час, адже вкінці тижня можуть виникнути непорозуміння, які зашкодять вашим шансам.

Діва 24 серпня-23 вересня

Діви повинні бути готові до бурхливих подій і на роботі і в домашньому колі. Є можливість отримати фінансовий успіх завдяки неординарному рішенню або реалізації сміливих ідей. Достатньо клопотів та клопіткої праці вимагатиме особисте житло чи ремонт житла. Одночасно будьте обережні, користуючись гострими інструментами – тиждень є травмонебезпечний. У дорозі можете стикнутись з ситуацією, яка вже мала місце колись у вашому житті. Кінець тиждень вимагає від Дів чітких, продуманих дій.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Зорі додадуть Терезам оптимізму та творчого натхнення у їх особистих справах. Вони зможуть повністю розкрити свою особистість, позбавившись зайвої сором’язливості та комплексів. Не втрачайте шансу поліпшити своє фінансове становище. Службовцям не слід попадати шефам «під гарячу руку», ваші виправдування, контраргументи не витримають жодної критики. У стосунках з дітьми будьте оригінальними, найбільшою радістю для дітей буде сюрприз, подарунок з ваших рук.

Скорпіон 24 жовтня -22 листопада

Незаплановані витрати протягом тижня додадуть Скорпіонам спокійно жити. Оновлення інтер’єру або дрібний ремонт заважатимуть зосередити увагу на першочергових завданнях. Декому пощастить відновити рівновагу, залатати “дірки” у сімейному бюджеті. На роботі надайте перевагу тверезим, обміркованим діям, не робіть поспішних кроків у стані емоційного збудження.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Стрільці можуть отримати приємну новину, яка стосується сімейних справ, власних дітей. У деяких сім’ях можливе поповнення. Ті, хто вирушив у дорогу, повинен бути готовим до несподіванок, а когось чекає нове захоплення, любовний роман із продовженням. Добре для занять спорту та участі у азартних іграх. У вихідні ситуація буде вимагати більш виваженого підходу до якоїсь проблеми.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Цей тиждень мало чим відрізняється від попереднього. І надалі фінансове становище залишається непередбачуваним, ви так само легко можете втратити гроші, як і отримати. Деяку суму необхідно виділити на сімейні справи. Для багатьох настав час поліпшити свій професійний рівень, майстерність. Можна чекати позитивного від занять точними науками, науково-винахідницькими роботами. Хтось змушений буде поміняти місце проживання.

Водолій 21 січень-18 лютого

Водолії отримають моральне задоволення, перебуваючи у тісному колі однодумців, спілкування з якими буде корисним для їх справ. В окремих випадках від вас будуть вимагати змінити ставлення до когось чи до чогось, що вам не дуже до вподоби. Ваш успіх залежить від вміння пристосовуватись до умов, які швидко змінюються. Непоганий час для навчального процесу, здачі екзаменів чи заліків екстерном. Службовці можуть підняти свій авторитет завдяки творчим здібностям.

Риби 19 лютого-20 березня

Риби повинні бути максимально стримані та дисципліновані – існує ймовірність здійснення невиправних помилок, хибних рішень, які сильно позначаться на сімейних, домашніх справах. Знайомство за таємничих обставин може серйозно вплинути на ваші погляди, моральні принципи. Бажання любити і володіти коханою людиною може підштовхнути до вельми ризикових дій. На цьому тижні ви можете досягти успіху, шлях до якого бува важкий і тернистий.