додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка з 17 липня до 23 липня

Гороскоп від Івана Круп’яка з 17 липня до 23 липня

833

Овен 21 березня – 20 квітня

Для Овнів липень буде місяцем активної роботи,  новий тиждень не стане винятком. Тому не зайвим буде розпланувати свій час так, щоб у ньому був прописаний і відпочинок. Це дозволить покращити продуктивність та відчувати контроль над своїми діями.

Телець 21 квітня – 21 травня

Тельцям астрологи прогнозують доволі сприятливий тиждень, коли більшість завдань будуть вдаватись без надмірних зусиль. Тому кличте музу на каву та не зупиняйтесь на половині шляху до своїх цілей. У вас все вдасться!

Близнята 22 травня – 21 червня

Близнюкам дуже важливо зараз не намагатись виконувати мільйон завдань водночас, адже рівень успішності буде знижуватись. Краще зосередьтесь на тому, що вимагає від вас найбільше уваги та зусиль, а також є актуальним. В такому  режимі вдасться зробити значно більше.

Рак 22 червня – 22 липня

Ракам випаде нагода відпочити та отримати новий досвід. Тому дозвольте собі трохи розслабитись і не картайте себе за це. Повноцінні перерви позитивно позначаться не лише на самопочутті, а й підсилять натхнення.

Лев 23 липня – 23 серпня

У Левів доволі активний період у житті, коли захочеться встигати все і більше. Тому не зайвим буде чітко розмежовувати час для роботи та для відпочинку. Будьте готовими до нових пригод та не бійтесь показувати свої сильні сторони.

Діва 24 серпня – 23 вересня

Дівам у новому тижні краще утримуватись від надмірного спілкування з людьми, після яких самопочуття бажає кращого. Токсичні особи можуть забирати вашу енергію та відбивати все натхнення. Тож попіклуйтесь про себе та обмежте комунікацію з такими персонами.

Терези 24 вересня – 23 жовтня

Для Терезів новий тиждень буде дуже вдалим, тож можна сміливо починати працювати над новими проєктами та рухатись вперед. Не хвилюйтесь, якщо не все йтиме за планом, адже результат точно перевершить себе.  Лінуватись зараз протипоказано.

Скорпіон 24 жовтня – 22 листопада

Скорпіонів очікує доволі нестабільний тиждень, коли про планування можна буде забути. Але це не означає, що попереду не надто приємний період у житті. Концентруйте увагу на позитиві, щоб не втрачати свій запал.

Стрілець 23 листопада – 21 грудня

 Стрільці зможуть відчути себе справжніми професіоналами своєї справи, тому дуже важливо не піддаватись марнославству. Підтримуйте здоровий рівень егоїзму та не намагайтесь керувати іншими. Це дозволить уникнути багатьох проблем у майбутньому.

Козеріг 22 грудня – 20 січня

Козероги у липні перетворяться у найстійкіших працівників, яких неможливо вибити з колії жодним чином. Але це лише зовні, тому саме час попіклуватись про свій душевний стан. Не ігноруйте погане самопочуття.

Водолій 21 січня – 18 лютого

Водоліям новий тиждень липня принесе приємні зустрічі та нові можливості. Але дуже важливо правильно оцінювати ситуацію, щоб не втрапити у халепу через свій запальний характер. Спробуйте простіше дивитись на речі, щоб уникати зайвих причин для роздратування.

Риби 19 лютого – 20 березня

Риб попереду чекає цікавий період у житті, коли потрібно буде правильно розставити пріоритети. Пора припинити ховатись за спинами інших  та недооцінювати свої уміння. Ваша впертість буде заважати йти вперед, тому спробуйте її побороти.