Головна надзвичайне Горіла церква у селі Соколів Бучацького району, постраждалих немає

Горіла церква у селі Соколів Бучацького району, постраждалих немає

681

vlcsnap-2016-04-11-18h13m48s503Горіла церква у селі СоколІв Бучацького району, постраждалих немає. Пожежа сталася під вечір 8 квітня. Займання помітив священик, який живе навпроти. Завдяки тому, що у селі є своя місцева пожежна команда, пожежу вдалося швидко локалізувати і зрештою загасити, кажуть рятувальники.

В селі Соколів Бучацького району горіла церква Успіння Божої Матері, збудована у 1843 році. Займання виявили близько 17 години, тож всередині нікого не було. Про пожежу повідомив священик, який живе навпроти храму. Рятувальники відреагували оперативно і в результаті вже за півгодини зуміли пожежу зупинити і ліквідувати. Вогонь встиг охопити частину дерев’яної підлоги, полицю із церковною літературою, лавки і пластикову вагонку, якою були оббиті стіни і стеля. Втім значних збитків не завдав.

– В короткий термін було проведено локалізацію даної пожежі, яка виникла на хорах церкви. А вже по прибуттю чергового підрозділу на місце виклику було ліквідовано. Пожежу ліквідовано завчасно, великих збитків не завдано завдяки тому, що на даній території розташовано МПК і МПК вчасно прибуло до місця виклику, – розповідає  начальник ДПРЧ-9 міста Бучач Ігор Михайлюк.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here