Головна Новини Гордість і надію області відзначили у Тернополі

Гордість і надію області відзначили у Тернополі

554

vlcsnap-2015-05-21-18h28m30s251“Гордість і надія Тернопілля” – такий фестиваль-форум сьогодні відбувся у Тернополі. 54 юних мешканця області за здобутки у навчанні отримали відзнаки й грошові премії в різних номінаціях. Усі відзначені діти, кажуть організатори заходу,  обдаровані, розумні і наполегливі. А якщо їх підтримувати, то кращому майбутньому в Тернополі, області і Україні – бути.

П’ятикласниця, учениця 21 школи Тернополя Діана Бабовал, отримала премію імені Богдана Лепкого. Цю відзнаку фестиваль-форуму “Гордість і надія Тернопілля” дівчинці присудили за твір на тему “Шевченко в моєму житті”.

– У країні війна, російські найманці хочуть зробити нас своїми рабами і зараз як ніколи його вірші дуже сучасні, – розповіла лауреат фестиваль-форуму “Гордість і надія Тернопілля”.

Нагороджених цьогоріч як Діана – загалом 54 дитини, яких відзначили у 17 номінаціях. Переможці – це учні різних шкіл області, профтехучилищ, студенти, які стали кращими в різноманітних конкурсах та олімпіадах проведених під час навчального року у різних наукових й творчих напрямках. Фестиваль-форум “Гордість і надія Тернопілля” проводять традиційно, аби підсумовувати успіхи дітей області. Ініціатором заходу є Тернопільський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

– Це не тільки від інституту йде нагородження, але ще й Мала академія наук нагороджує, тому що в нас є такий вид роботи з обдарованими учнями, як конкурс-захист науково-дослідницьких робіт. Крім того управління фізичної культури і спорту нагороджує, обласний еколого-натуралістичний центр, обласний центр технічної творчості учнів, тобто в нас номінації різні, – говорить  заступник директора Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Галина Свінних.


Всі без винятку діти, які цьогоріч отримали нагороди – здобували переможні призові місця на Всеукраїнському рівні.

– Чесно кажучи я прихильник японського поняття про патріотизм: якісно вчитися, якісно працювати, оце найбільші прояви патріотизму. Я дуже надіюся, що саме оці от діти, які від таких маленьких років вже починають себе реалізовувати, знають що таке праця і відчувають відповідальність за її результати, вони справді будуть тим майбутнім, доволі світлим, яке буде мати наша держава, – каже  заступник голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки Оксана Піхурко.

Окрім почесних грамоти цього року діти отримали грошові премії у розмірі 500 гривень.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here