![гордість тернопілля](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2019/05/vlcsnap-error846-640x360.jpg)
Продовжуємо випуск. “Гордість і надія Тернопілля” – такий фестиваль-форум відбувся у Тернополі. Цьогоріч спільними грамотами голови облдержадміністрації та облради нагородили 60 учнів та студентів у 12 номінаціях. Їм також вручили премії видатних уродженців Тернопільщини.
Загалом нагородили 60 дітей, яких відзначили у 12 номінаціях. Це учні різних шкіл області, профтехучилищ, студенти, які стали кращими в різноманітних конкурсах та олімпіадах проведених під час навчального року у різних наукових й творчих напрямках. Фестиваль-форум “Гордість і надія Тернопілля” проводять традиційно, аби підсумовувати успіхи дітей області.