додому Новини Головні тези брифінгу ради штабу оборони Тернопільщини (30.03.2022)

Головні тези брифінгу ради штабу оборони Тернопільщини (30.03.2022)

1322

ГОЛОВНІ ТЕЗИ БРИФІНГУ РАДИ ШТАБУ ОБОРОНИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ 30.03.2022:

– Тернопільська область сформує для Харківщини 1 мільйон 900 продуктових наборів з товарів першої необхідності.

– 164 особи з числа ВПО звернулися в центри зайнятості, аби знайти роботу на Тернопільщині. Восьмеро із них вже влаштовані, під них створені робочі місця. Такі працедавці, які працевлаштовують переселенців, отримають 6500 грн від держави.

– У Тернопільській ОВА нагадують про можливість для ВПО отримати допомогу від держави: 2 тисячі гривень на дорослого та 3 тисячі на дитину. Також власники житла, які селять переселенців, можуть отримати компенсацію за витрати на комунальні послуги.

– 87 підприємств подало заявки на переїзд в Тернопільську область. 34 будуть переводити сюди свої потужності, 5 підприємств вже почали роботу. У такий спосіб на Тернопільщині вже створено близько 200 робочих місць.

– За добу вилучили ще 8 авто у нетверезих водіїв, вони на штрафмайданчику.

– Тернополяни, які уклали контракт на службу у підрозділах територіальної оборони, можуть отримати 20 000 гривень.

– Число переселенців у Тернополі зростає, в місті вже зареєстровано понад 11 тисяч ВПО. В навчальних закладах облаштовано майже 3 тисячі місць для внітрішньо переміщених осіб. Майже 1000 дітей переселенців зареєстровано і вчиться в тернопільських школах.

– Підприємці, які приїхали з інших населених пунктів і хочуть вести бізнес в Тернополі – звертайтесь на Коперника, 1 управління економіки – там нададуть інформацію щодо вільних виробничих площ і ведення бізнесу.

– На транспортну мережу Тернополя виїхало нових ще 2 нових тролейбуси. Вони працюють на маршруті №2.

– З 1 квітня починається призовна кампанія. Вона буде проходити таким чином, що до лав ЗСУ або інших військових формувань призовники призиватися не будуть.