додому Новини Головне територіальне управління юстиції готове до реформування

Головне територіальне управління юстиції готове до реформування

491

vlcsnap-2015-02-17-13h53m20s122Реформа структури Міністерства юстиції – в дії. Тернопільське Головне територіальне управління юстиції теж приступило до реорганізації. Уже на 20% скоротили кількість співробітників органів юстицій, на 30% -центрального апарату. А ще – ліквідували виконавчу та реєстраційну служби та прибрали дублюючі функції. Про це сьогодні розповів журналістам новопризначений начальник управління Едуард Кольцов.

Виконавча та реєстраційна служби в територіальних органах юстиції України досі фактично діяли як окремі структури зі своїм документообігом, на які особливого впливу управління не мали. В новій структурі державну виконавчу службу і реєстраційну ліквідовано.

– Тепер по структурі територіального управління вона буде виглядати так: начальник головного територіального управління, перший заступник, заступний, керівник управління, керівник управління державної виконачої служби і ще один заступник – керівник державної реєстраційної служби. Вони всі – в структурі головного управління юстиції, підпорядковані начальнику головного управління юстиції. Тут буде дієвий контроль, прозорість кореспонденції, прозорість скарг і реагування на них, – розповів начальник Головного територіального управління юстиції в Тернопільскій обл. Едуард Кольцов.

Головному територіальному управлінню підпорядковуватиметься також спеціаліст з внутрішнього аудиту та із протидії корупції. Усі перелічені служби досі були розкидані по цілому місту, тепер їх мають намір звести в одне приміщення.


– Набагато якісніше будуть надаватися, тому що, якщо громадянин прийде в структурний підрозділ і побачить, що до нього некоректно відносяться, то піднімається на наступний поверх у цьому самому приміщенні і може безпосередньо поскаржитись керівнику вже обласного рівня. І всі проблеми будуть вирішуватись протягом 3-5 хвилин, – каже Едуард Кольцов.

Таким чином, переконаний начальник Головного управління юстиції, послуги будуть надаватися якісні, контроль за працівниками буде дієвий, а скарг і нарікань буде менше. Едуард Кольцов гарантує, що у правову структуру не потраплять випадкові люди чи ті, які уже себе скомпроментували. Нових фахівців братимуть на роботу за конкурсом, досвід роботи – не обов’язковий. Усі умови – на сайті управління. Зміни відбудуться і в структурі районних управлінь.