![75588-1_large](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/75588-1_large-640x360.jpg)
Ситуація на Тернопільщині спокійна та контрольована. Бойових дій на території області немає, запевняє очільник Тернопільської ОДА.
– Продовжуємо працювати на місцях, координуємо дії з військовими та правоохоронцями. Прошу жителів без потреби не виходити на вулицю й обмежити користування автівками. Ми збільшуємо кількість місць для людей з областей, де ведуться бойові дії. Забезпечили резерв продовольчих товарів та пального. Підсилюємо оборону. На території області працюють блок-пости. Прошу з розумінням віднестися до перевірок, – Володимир Труш.