додому Головні Голосування у Тернополі проходить спокійно

Голосування у Тернополі проходить спокійно

615

snapshot20141026151113На виборчій дільниці №113 у Тернополі голосування почали вчасно, о восьмій годині. Ця дільниця знаходиться у приміщенні студентського гуртожитку Тернопільського національного технічного університету. Голова комісії каже, голосування проходить спокійно, обходиться без порушень. І хоч дільниця у студентському гуртожитку, та голосують тут і мешканці прилеглих будинків. У списку на цій дільниці більше двох тисяч людей. П’ять з них – переселенці.
По завершенню Богослужінь люди почали голосувати ще активніше.

– Спокійно у нас на дільниці, ніяких не було ексцесів. А явка – активні люди, йдуть голосувати. Більше після церкви. О 8 годині було не багато людей, а потім більше, більше і зараз вже багато людей, самі бачите, – розповідає  ТАМАРА СОКОЛОВА, голова дільничної виборчої комісії №113 у Тернополі.

Тамара СоколОва каже, студенти голосують переважно пообіді, коли повертаються з дому у Тернопіль. Молоді люди кажуть, проголосувати – це обов’язок кожного.

– Потрібно прийти і проголосувати, бо хлопці на майдані і в зоні АТО не дарма віддають свої життя, – каже студент АНТОН.

На дільницю тернополяни приходили, як на свято цілими сім’ями, брали із собою маленьких помічників. Городяни кажуть, голосуючи думають про майбутнхє своїх дітей.

– Все важко визначатися, за кого голосувати. Треба зробити такий вибір, щоб покращилося наше життя для всієї України. А настрій, з вірою у краще майбутнє. Думаю, що цього разу ми вже кращий вибір зробимо і буде все добре, – розповідає АННА,  тернополянка.

Не усі налаштовані так оптимістично. Є і такі, що прийшли голосувати, але у зміну системи влади в країні не вірять.

– Думаю, що не вдасться нічого нам змінити. Дуже важко сказати, що може статися після тих виборів. Немає слів, немає що говорити, – наголошує Юлія, студентка.

Тернополяни сподіваються від нового парламенту рішучих дій і вирішення нагальних проблем.

– Щоб був мир в країні і щоб був нарешті порядок, щоб хоч мої внуки краще жили, ніж ми. Не до кінця вірю, але сподіваюся, що буде краще. Кожна людина сподівається, інакше я би не прийшла на вибори, бо мені було би байдуже, а так кожен сподівається, – ВАЛЕНТИНА ВЛАДИСЛАВІВНА, тернополянка.