додому надзвичайне Гараж з вибухівкою на Луганщині виявили бійці батальйону “Тернопіль”

Гараж з вибухівкою на Луганщині виявили бійці батальйону “Тернопіль”

643

130Гараж з вибухівкою і боєприпасами на території колишнього заводу в Лисичанську Луганської області виявили бійці батальйону спецпризначення “Тернопіль та СБУ. Про це повідомила у соцмережах начальник прес-служби Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Луганській області Тетяна Погукай.

За її інформацією, 13 квітня співробітники Лисичанського міського відділу міліції спільно зі співробітниками батальйону “Тернопіль”, зведеного загону “Житомир” і оперативниками Служби безпеки України на території колишнього содового заводу на вулиці Енергетиків виявили та вилучили 42 дерев’яних ящики з гнучким пластитом і металевими зажимами, чотирма стрічками бежевого кольору з написами “СЗ-13 ІВ-248-86″ і 2 металевими предметами, схожими на фіксатори; 2 металевих ящика з патронами калібру 14,5 мм; дерев’яний ящик з 3 шнурами для детонації з написом “СЗ-4П 15-1-72 ПВВ-5А”; 2 дерев’яних ящика з тротиловими шашками; дерев’яний ящик з мінами МОН-50 із запчастинами до них; АГС-17; РПГ-7Н1; РПГ-7В.

Правоохоронці встановили, що гараж орендований у березні 2015 року чоловіком, який назвався представником одного з добровольчих батальйонів Збройних сил. Даний факт кваліфіковано за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу. Вилучене направлено на дослідження. Проводяться оперативно-розшукові заходи щодо встановлення особи, причетної до скоєння злочину.