додому Новини Гараж із автобусами горів у Збаражі

Гараж із автобусами горів у Збаражі

1686

Гараж із автобусами горів у Збаражі 29 листопада. Повідомлення про пожежу на території автотранспортного підприємства надійшло до рятувальників за кілька хвилин до опівночі. На місце події одразу було направлено черговий караул. Вогнеборці встановили, що горить гараж, в якому знаходяться 4 автобуси. Площа пожежі становила 200 квадратних метрів.

– Зразу же було направлено черговим диспетчером Збаража місцеву пожежну команду. Також було зібрано черговий резервний караул. На місці пожежі працювало 3 пожежних автомобілі, 11 осіб особового складу. Завдяки злагодженим діям Збаразьких вогнеборців було врятовано бокс, а також 3 автобуси, – розповідає начальник Збаразького РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області Ігор Ваверчак.

Завдяки злагодженим діям рятувальників о 00 годин 52 хвилини було здійснено локалізацію пожежі, а ще за 22 хвилини її повністю ліквідовано. Вогонь знищив один автобус NEOPLAN, 20 вікон, електроінструменти, ручні інструменти, деталі до автобусів, оздоблення стін та стелі гаражу. Причина та збитки пожежі – встановлюються. Загиблих та потерпілих не виявлено.