![vlcsnap-2023-02-28-13h52m15s969](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/02/vlcsnap-2023-02-28-13h52m15s969-640x360.png)
Усі чоловіки в родині пішли на війну. Наша наступна історія про мешканку села Скомороше Чортківського району Галину Дзюбу. Жінка у свої 48 років залишилася майже самотньою, бо на війну відправила сина, чоловіка та рідного брата. Де зараз перебувають брат та чоловік Галина знає, а от про місце перебування сина намагається дізнатися з листопада минулого року. Михайло Дзюба на зв’язок не виходить, немає також даних, про те, що хлопець може бути у полоні.