додому Новини Футбольний матч між Тернопільською “Нивою” та Закарпатським “Хустом” завершився рахунком 4:1

514
Останній домашній поєдинок у цьому році зіграла тернопільська футбольна команда “Нива”. На міському стадіоні імені Романа Шухевича вони зустрілися з гравцями “Хусту” із Закарпаття. Наші футболісти здобули беззаперечну перемогу з рахунком 4:1. Яскраві моменти з футбольного поєдинку – дивимося у сюжеті.
Футбольний матч між Тернопільською “Нивою” та Закарпатським “Хустом” відбувся у рамках сімнадцятого туру Першої ліги Чемпіонату України. Команди зустрілися на стадіоні імені Романа Шухевича у Тернополі. Гру з наступальних атак активно розпочали гравці “Хусту”.
Вони і першими відкрили рахунок вже на дев`ятій хвилині зустрічі.
Потужного удару у ворота суперників завдав Ігор Вагін. Щоправда рахунок між командами вже на вісімнадцятій хвилині зрівняв гравець “Ниви” Дмитро Бороденко. На цьому етапі боротьби тернополяни не зупинилися. У першому таймі вони забили ще два голи. Перший – на сороковій хвилині. Напередодні арбітр призначив 11-метровий удар, оскільки він помітив порушення правил гри між Богданом Павличем та Дмитром Бороденком. І як результат – у ворота “Хусту” впевнено забив м`яч Дмитро Галадей. Гравці “Ниви” не дали гостям матчу перепочити від голів.
На сорок п`ятій хвилині свій другий м`яч забив Дмитро Бороденко, тим самим рахунок став 3:1.

У другій половині зустрічі футболісти “Ниви” контролювали гру та створювали ще чималу кількість моментів, аби завдати ударів по воротам суперників. Гольові моменти виникали і у гравців “Хусту”, проте їх реалізувати не вдалося. Фінішний результат цієї футбольної сутички – 4:1. Адже на шістдесят другій хвилині з пенальті забив у ворота закарпатців Ігор Гатала – гравець “Ниви”.

Для гравців “Хусту” – це вже восьма поразка поспіль. Команда має наразі одинадцять очок та перебуває на передостанній позиції турнірної таблиці. Останній поєдинок першого етапу змагань вони мають зіграти вдома з харківським “Металістом”.

А от тернопільська “Нива” завдяки своїй перемозі вдома зараз посідає сьому сходинку. У команди поки що двадцять очок.

Наступний матч гравці “Ниви Тернопіль” зіграють на виїзді. Їхніми суперниками буде команда “Карпати”. Львів`яни є лідерами в першій Лізі. Вони мають відрив у тринадцять очок від найближчих футбольних переслідувачів.