додому Новини Футбольний клуб “Тернопіль” здобув вже другу переконливу перемогу у Favbet лізі 1

639

vlcsnap-2014-08-18-16h28m15s162Футбольний клуб “Тернопіль” здобув вже другу переконливу перемогу у Favbet лізі 1. До “муніципалів” в гості завітав, бронзовий призер минулорічної Першої ліги – алчевська “Сталь”. Завдяки перемозі тернополяни піднялись на четверту позицію при тому, що в підопічних Івегеша є ще матч в запасі.

У п’ятницю у Тернополі стартував 4 тур Favbet ліги 1. Перед поєдинком відбулось нагородження за третє місце у другій та першій лізі відповідно. З відзнаками до Тернополя прибув президент Професійної футбольної ліги – Сергій Макаров. Медалі та кубки гравцям лише додали мотивації на наступні 90 хвилин.

Вже у перші хвилини тернополяни взяли ініціативу у свої руки. Відкривати рахунок з небезпечного штрафного мав Богданов, але попав лише у стінку “сталеварів”.  “Муніципали” продовжували натиск, який закінчився першим домашнім голом. Це Семенець своїм влучним ударом розпочав погром гостей. Далі той же Семенець повинен був забивати з передачі Мединського, але 16-ка тернополян попав лише у руки воротаря. Уже наприкінці тайму “Тернопіль” міг забивати ще один м’яч, але перспективний момент завершився лише вилученням Назаренка. Відтак рахунок у першому таймі залишився 1-0.

У другому таймі гра команд стала більш агресивнішою. І на 54 хвилині поєдинку Кондзьолка  зіткнувся з Колінсом, що в подальшому для тернополянина завершилось пошкодженням голови. Потім непорозумінням гравців “Сталі” скористався Семенець, так рахунок став 2-0. Підопічні Івегеша постійно йшли вперед, і пресинг та відмінний пас Курилова дозволили Семенцю здійснити хет-трик. Попри додані 10 хвилин до основного часу, зустріч завершилась переконливою перемогою “муніципалів” 3-0.

Підсумував гру головний тренер тернополян, Василь Івегеш.

– Завдання номер один було нині не дати територіальну перевагу, ми практично віддали перший тайм повністю їм, сіли назад тому що, якщо би ми в деякій мірі атакували, десь пресингували, то що в нас получається, однозначно ця команда дуже технічна, вони “защот касаній-два”, ми би не вистояли,ми сіли назад відали би і на контр-атаках,як бачте в нас получилося, – говорить головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш.

Також коач “муніципалів” подякував тернополянам за палку домашню підтримку.

– Наскільки приємно нині виграти і бачити стільки людей на нашому стадіоні, і цим ми для того живем, для того стараємося, якими ми там не були прості не прості, але в емоціях скажу Вам одне, ми раді, що люди нас підтримали, людина нас люблять, люди нас хочуть, – каже Василь Івегеш.