додому Новини Футбольний клуб “Агробізнес” з Волочиська обіграв команду “Інгулець”

Футбольний клуб “Агробізнес” з Волочиська обіграв команду “Інгулець”

450

Була боротьба та напружені моменти. Футбольний клуб “Агробізнес” з Волочиська обіграв команду “Інгулець” з селища Петрове Кіровоградської області. Зустрічалися команди на стадіоні “Юність” у Волочиську. Матч відбувся у межах третього туру чемпіонату України з футболу серед команд чемпіонської групи Першої ліги сезону 2023-2024. Подробиці поєдинку – далі.

Напружені моменти у грі футболісти обох команд почали створювати ще на початку матчу. На сьомій хвилині гості спробували пробити по воротах суперника. Проте їм не вдалося цього зробити, м’яч пройшов біля воріт.

Футболісти “Агробізнесу” вирішили не відставати і вже через кілька хвилин опинилися на території противника та завдали свого удару. Таким жестом пробити суперника їм також не вдалося. Ще один небезпечний момент відбувся на 18 хвилині. Футболісти команди “Інгулець” ледь не забили свого першого гола. Команди обмінялися ще кількома моментами у першому таймі, але рахунок так і залишився нульовим.

У другому таймі футболісти обох команд продовжили боротьбу за м’яч. Господарі змогли відзначитися тільки наприкінці матчу. На 90-й хвилині вони відкрили рахунок – 1:0. Точний удар наніс півзахисник команди з Хмельниччини Денис Галенков.

Тренери обох футбольних клубів зазначають: гра видалася непростою та напруженою, оскільки вони розраховували на дещо інший футбол. Деякі корективи, кажуть, навіть внесли погодні умови. Перед матчем випав дощ, це вплинуло на стан поля.

“Головне при такій погоді – це ігрова дисципліна має бути присутня на футбольному полі, щоб кожен футболіст робив те, що має виконувати”, – зазначив Олександр Чижевський, головний тренер ФК “Агробізнес”.

“Ми теж повинні більше створювати моментів, більше тиснути на ворота суперника. І, незважаючи на всі обставини, ми повинні вигравати ці матчі, якби важко нам не було, яке б поле не було”, – прокоментував гру Владислав Лупашко, головний тренер ФК “Інгулець”.

Матч “Агробізнесу” та “Інгульця” відбувся в межах третього етапу змагань Першої ліги України. Гравці “Агробізнесу” кажуть, що після попередньої невдалої для них гри вони зробили висновки, і на цьому матчі зібралися та боролися до останнього.

“Тільки побачив момент для удару, пробив там, бив у дальній кут, добре, що влучив під саму стійку. Хоча сам удар вийшов не дуже сильний. Але головне, що точний, і завдяки цьому здобули три очки. Тому всі задоволені і всі щасливі”, – розповів Денис Галенков, гравець ФК “Агробізнес”.

Наразі у турнірній таблиці чемпіонської групи Першої ліги команда “Інгулець” зберегла за собою другу сходинку. У них – 46 очок. Гравці “Агробізнесу” мають 33 очки. Та у спину їм дихають ФК “Маріуполь”, адже у них така ж кількість очок.