Головна спорт Футбольний рік підсумували на Тернопільщині

Футбольний рік підсумували на Тернопільщині

438

Футбольний рік підсумували на Тернопільщині. Говорили на конференції Тернопільської обласної федерації футболу про здобутки і проблеми футбольного сезону 2013 року, починаючи від дитячо-юнацького футболу і до професійного. Кращі команди, гравці, тренери і футбольні функціонери отримали винагороди та подяки.

У професійному футболі відзначили успішні виступи "Ниви", яка посідає сьому сходинку в І лізі чемпіонату України з футболу та ФК "Тернопіль", який іде третім в ІІ лізі. При цьому обидва професійні клуби увійшли в 1/4 стадії кубка України з футболу, яка відбудеться навесні. Комплекти форми, футбольні м'ячі, медалі, грамоти та кубки отримали призери чемпіонату Тернопільскої області. Цьогоріч чемпіоном став ФК "Чортків", заліщицький "Дністер" зайняв 2 місце, бронзові нагороди дісталися ФК "Тернопіль". Також відзначили кращих гравців, тренера та арбітра. Головною проблемою в загальному розвитку футболу в області залишається недостатнє фінансування. Приклад – на чемпіонаті області.

Володимир Мариновський, голова Тернопільської обласної Федерації Футболу, віце-президент ФФУ: "В тому чемпіонаті взяло участь 18 команд, а команда Козови та Кременця знялись, попавши у фінальну частину. Це недопустимо. Після першого кола знялась команда Підгаєць. Як ви знаєте, про це говорять вболівальники, або такий приклад був – не виїзд Бережан до Заліщик, або Бережани вдома не прийняли Чортків".

у Тернопільській обласній Федерації Футболу нагадали представникам влади про необхідність прямої підтримки розвитку футболу.

Володимир Мариновський, голова Тернопільської обласної Федерації Футболу, віце-президент ФФУ: "Хочу вірити в те, що в 2014 році ми ці питання постараємось разом з владою вирішити. Підводячи підсумки з фінансовим питанням хочу подякувати всім меценатам, які допомагають і підтримують сільські, районні та міські команди. Ще раз хочу підкреслити, що рішення звітно-виборної конференції про те, що в кожному районі має бути команда-учасник обласного чемпіонату ніхто не відміняв. А ми, футбольні аматори, повинні зробити все для того, щоб чемпіонати та кубки проводились якісніше та змагальніше, бо вболівальники нам не простять погані ігри та невиїзди".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here