додому спорт Футбольний рік підсумували на Тернопільщині

Футбольний рік підсумували на Тернопільщині

618

Футбольний рік підсумували на Тернопільщині. Говорили на конференції Тернопільської обласної федерації футболу про здобутки і проблеми футбольного сезону 2013 року, починаючи від дитячо-юнацького футболу і до професійного. Кращі команди, гравці, тренери і футбольні функціонери отримали винагороди та подяки.

У професійному футболі відзначили успішні виступи "Ниви", яка посідає сьому сходинку в І лізі чемпіонату України з футболу та ФК "Тернопіль", який іде третім в ІІ лізі. При цьому обидва професійні клуби увійшли в 1/4 стадії кубка України з футболу, яка відбудеться навесні. Комплекти форми, футбольні м'ячі, медалі, грамоти та кубки отримали призери чемпіонату Тернопільскої області. Цьогоріч чемпіоном став ФК "Чортків", заліщицький "Дністер" зайняв 2 місце, бронзові нагороди дісталися ФК "Тернопіль". Також відзначили кращих гравців, тренера та арбітра. Головною проблемою в загальному розвитку футболу в області залишається недостатнє фінансування. Приклад – на чемпіонаті області.

Володимир Мариновський, голова Тернопільської обласної Федерації Футболу, віце-президент ФФУ: "В тому чемпіонаті взяло участь 18 команд, а команда Козови та Кременця знялись, попавши у фінальну частину. Це недопустимо. Після першого кола знялась команда Підгаєць. Як ви знаєте, про це говорять вболівальники, або такий приклад був – не виїзд Бережан до Заліщик, або Бережани вдома не прийняли Чортків".

у Тернопільській обласній Федерації Футболу нагадали представникам влади про необхідність прямої підтримки розвитку футболу.

Володимир Мариновський, голова Тернопільської обласної Федерації Футболу, віце-президент ФФУ: "Хочу вірити в те, що в 2014 році ми ці питання постараємось разом з владою вирішити. Підводячи підсумки з фінансовим питанням хочу подякувати всім меценатам, які допомагають і підтримують сільські, районні та міські команди. Ще раз хочу підкреслити, що рішення звітно-виборної конференції про те, що в кожному районі має бути команда-учасник обласного чемпіонату ніхто не відміняв. А ми, футбольні аматори, повинні зробити все для того, щоб чемпіонати та кубки проводились якісніше та змагальніше, бо вболівальники нам не простять погані ігри та невиїзди".