додому спорт Футбольний клуб “Тернопіль” підсумував 2013 рік

Футбольний клуб “Тернопіль” підсумував 2013 рік

506

Футбольний клуб "Тернопіль" підсумував 2013 рік. Результат достойний – поточне 3 місце у чемпіонаті ІІ ліги, та вихід у 1/4 Кубка України з футболу завдяки перемозі над прем'єрліговою полтавською "Ворсклою". Втім нині кінцівку року затьмарює відкрите кримінальне провадження на муніципальну команду міста, про що повідомив міський голова Тернополя, а за сумісництвом почесний президент клубу, Сергій Надал.

Сергій Надал, почесний президент ФК "Тернопіль": "Зараз є реальні репресії проти клубу. Сьогодні я маю інформацію, що поданий позов до суду, з боку міліції, заблокувати рахунки футбольного клубу, арештувати всі рахунки, арештувати майно. Я це сприймаю як одне з двох: або якполітичні репресії, через те, що керівництво клубу, міської ради і взагалі громади міста, яка має свою громадянську позицію, або як грошовий заказ вбити клуб руками правоохоронних органів. Тому є відповідне звернення до Федерації футболу в Тернопільській області і звернення до Федерації футболу України, і я думаю, що це питання не залишиться так просто".

Василь Івегеш, головний тренер ФК "Тернопіль": "Ми радуєм і болільників і тернополян і грою з "Ворсклою", і грою в Чемпіонаті. Ми не є на останньому місці, не є команда яка тільки їсть-переїдає і говорить, що ми от тут для того, щоби тільки існувати. Ми боремся за призові місця і великий козир в нас на сьогоднішній час в тому, що вся місцева молодь з області і з міста, ми представляєм Тернопільщину. Не хотів би, щоби футбол десь трогали з політичної точки зору. Тому що ви знаєте, при любій ситуації, навіть в війні, в 40-х роках, футбол був і загубити його, або строїти якісь спори на амбіціях спорту, це не є серйозно, і я це осуждаю".

ФК "Тернопіль" і надалі належно функціонуватиме. Міський голова запевнив команду у підтримці. Завдання на наступний рік – вихід у першу лігу.