додому Новини Футболісти тернопільської “Ниви” передали бійцям “Добровольчого Українського Корпусу” позашляховик

Футболісти тернопільської “Ниви” передали бійцям “Добровольчого Українського Корпусу” позашляховик

355

vlcsnap-2014-10-13-19h47m50s182У перерві матчу між “Нивою” і “Полтавою” тернопільська команда передала позашляховик бійцям “Добровольчого Українського Корпусу”. Джип купили за гроші футболістів “Ниви”.

Доля українських вояків у час бойових дій на Сході не залишила байдужою футболістів тернопільської “Ниви” – вони відмовилися від преміальних за перемогу над професійним футбольним клубом “Суми”. За ці гроші команда купила джип, який передали безпосередньо бійцям “Добровольчого Українського Корпусу” Правого сектору, які захищають Україну на Сході.

– Запевняю вас, що цей джип бойовий, Jeep Grand Cherokee, буде використаний по призначенню. В вишкільних таборах тут, на Західній Україні, де ми просто ще забронюємо дно на всякий випадок, і вона поїде туда, де найважче, там, де хлопці, будем казати, відбивають атаки сепаратистів, кадировців, всяку кримінальну наволоч і своїх же перевертнів – так званих сепаратистів, – говорить підполковник організації “Тризуб”, керівник вишкільного табору “Правого сектору” Іван Сута.