додому Новини Футболісти долучилися до збору грошей на автомобіль для 3-ї окремої штурмової бригади

Футболісти долучилися до збору грошей на автомобіль для 3-ї окремої штурмової бригади

447

Щоденно допомагати нашим Збройним Силам України зобовqязаний кожен. У цьому переконані учасники благодійного турніру з міні-футболу, який у вихідні відбувся у Тернополі. Футболісти долучилися до збору грошей на автомобіль для 3-ї окремої штурмової бригади. Скільки їм вдалося зібрати – розповімо у сюжеті.

Такий захід організували, аби купити автомобіль для військового Романа Ланового, який воює в 3-ій окремій штурмовій бригаді.

Студенти-волонтери розповідають, що це вже п`ятий такий турнір на підтримку українських захисників. Один з ініціаторів футбольних матчів пригадує, з чого розпочалися такі благодійні заходи.

“Я волонтерив від початку війни, і почав відкривати збори на машини. Мій перший збір був для Василя Пізняка. Ми організували турнір, назбирали трошки коштів, ще люди скидалися, і  буквально за тиждень купили машину”,- розповів співорганізатор благодійного міні-турніру Максим Королішин.

Ілля – військовослужбовець. Хлопець розповідає, що на одному з турнірів волонтери підтримали його бригаду, допомогли та передали автомобіль, медичні засоби тощо.

“Хотів би тоді подякувати за їхню роботу. За те, що вони є. Без таких хлопців було б набагато тяжче”, – сказав Ілля.

До футбольної гри долучилися шістнадцять команд. Футболістів поділили на чотири групи. Вони грали два тайми по 7 хвилин. У другий день турніру вдалося перемогти гравцям команди “ЗУНУ”.

“Команди дуже хороші. Практично рівні команди. Потрібно завжди допомагати нашим Збройним Силам України. Вони нас захищають. Завдяки їм ми тут граємо, можемо відпочивати. Чим можемо, тим і допомагаємо”, – зазначив учасник турніру Іван.

Загалом під час благодійного турніру з міні-футболу вдалося зібрати майже 40 тисяч гривень.