![80b6be41042f012209aa220620edcb16_crop_l_80_t_2_w_660_h_371](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/80b6be41042f012209aa220620edcb16_crop_l_80_t_2_w_660_h_371-640x360.jpeg)
Футболіст із ФК “НИВА” освідчився дівчині перед грою. Дівчина на пропозицію погодилась.
Воротар футбольного клубу «Нива» Максим Механів зробив освідчення просто на стадіоні. Про це написали на Facebook-сторінці клубу.
— Перед стартом поєдинку пропозицію руки і серця свої коханій запропонував Максим Механів. Вероніка без вагань відповіла йому: «Так» Вітаємо з цим пару, та бажаємо міцної любові, щастя та благополуччя! — написано на сторінці.