Головна Новини Фронтові історії – в обмін на концерт

Фронтові історії – в обмін на концерт

333

vlcsnap-2015-10-08-18h31m01s49Фронтові історії в обмін на концерт. Українські діти вітають українських бійців із Днем захисника Вітчизни. Вихованці Тернопільської спеціальної загальноосвітної школи зустрілись із бійцями АТО. Військові розповідали про фронтові будні, дозволили дітям роздивитись та поміряти  військове обмундирування,  а діти з обмеженими можливостями подарували солдатам концерт та подарунки зроблені власноруч.

Зустрітись із героями сьогоднішнього дня мали можливість учні Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. В гості до дітей з особливими потребами завітали бійці АТО і волонтери. Педагоги кажуть: така зустріч для їх вихованців дуже важлива.

– Наші діти – це особливі діти, але вони живуть в суспільстві. Розповіді батьків, і в них виникає дуже багато запитань, і, щоб дати відповідь на питання, які в них виникають, ми вирішили зробити цю зустріч з воєнними і волонтерами. Основна мета цього заходу, дати дітям відчуття захищеності, щоб вони відчули себе захищеними та в безпеці, – розповідає вчитель історії Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Світлана Лісовська.

Бійці розповідали фронтові історії, відповідали на запитання, жартували, розказали, з чого складається бойова форма, дозволили дітям приміряти її. А ще фронтовики розповіли про роль волонтерів. Саме завдяки їм наші бійці отримали висококласні бронежилети та каски високого рівня захисту. Від себе діти подарували концерт, допомагали їм учні 19-ої школи Тернополя, а ще вручили бійцям власноруч виготовлені листівки та малюнки зі словами підтримки. Командир батальйону спеціального призначення “Тернопіль” Володимитр Катрук запевняє: дитячі обереги піднімають бойовий дух на фронті. А вчителі переконані: такі зустрічі виховують у дітей любов до України, шанобливе ставлення до наших бійців і відчуття власної національної гідності.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here