додому культура Фотовиставка “Благодійність крізь призму об’єктива”

Фотовиставка “Благодійність крізь призму об’єктива”

469

З 11 червня тернополяни та гості міста побачать благодійність очима фотографів. В Українському домі «Перемога» відкрили Всеукраїнську фотовиставку «Благодійність крізь призму об’єктива». Світлини вже побували в Кіровограді, Харкові, Черкасах, Житомирі, а загалом відвідають 11 міст. Заснував фотовиставку Український форум благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України.

Фотографії, представлені на виставці «Благодійність крізь призму об’єктива» – маленькі історії з життя реальних людей. Ці свілини, розповідає одна з організаторів Яна Желябіна, ставлять перед кожним питання: «А що ти зробив особисто для знедолених?». Фотовиставка спонукає творити добро, очі дітей з фотографій кличуть: «Ми чекаємо на тебе вже сьогодні».

– На фотографіях зображені миті благодійності, в мистецтві, освіті, культурі, спорті. Показано нелегку долю людей, які зображені на світлинах. І мета даної фотовиставки – привернути увагу людей до благодійності, наповнити енергією, любов'ю до тих людей, які потребують допомоги, – розповідає голова соціального відділу молодіжної організації "Файне місто" Яна Желябіна.

Герої фотографій показують приклад: як ставати багатшими, віддаючи багато і як ділитися щастям, будучи обділеними, каже Яна Желябіна. Сорок світлин, обрані з 600 робіт багатьох фотохудожників України. Їх тернополяни зможуть побачити в Українському домі "Перемога".

– Тернополяни можуть відвідувати виставку щодня, будь-коли, вона є безкоштовною, також надихатись цими добрими справами і в разі якщо люди захочуть відвідати дитячий будинок, чи долучитись до якихось соціальних акцій, то звертайтесь в благодійну організацію "Файне місто" і ми вже разом будемо допомогати цим людям, – говорить Яна Желябіна.

Триватиме фотовиставка до 17 червня, вхід вільний. Після Тернополя світлини поїдуть до Івано-Франківська, Запоріжжя, Вінниці, Кривого Рогу, Сімферополя та Ужгорода.