Головна АТО Форми, взуття, ліків і спорядження потребують українські військові на фронті

Форми, взуття, ліків і спорядження потребують українські військові на фронті

519

atoФорми, взуття, ліків і спорядження потребують українські військові на фронті. Потреби, кажуть волонтери – нагальні. Всім, хто допомагає бійцям дякують і просять долучатись надалі. Разом, кажуть, легше купити дорогі, але якісні речі, які можуть врятувати життя та зберегти здоров’я наших бійців.

Вони збирають усе необхідне і якнайшвидше відвозять бійцям. Тернопільські волонтери дякують усім, хто допомагає українським військовим і просять долучатись надалі. Зараз, кажуть, хлопці потребують якісного, міцного і теплого одягу та взуття.

– На Сході дуже просять форму, яка не горить, рукавиці, які не горять, балаклаву, шапки теплі під кевларову каску. Зараз пішла 4 хвиля мобілізації і виникає потреба в бронежилетах. Але бронежилети ще не так нагально, бо згорає все, пластина ще може бути, то можна розгрузку замінити до бронежилети, – розповідає волонтер Складу №1 Логістичного центру допомоги бійцям АТО Христина Феціца.

Спорядження дороге. Купити необхідне волонтери можуть партіями і дешевше, тому просять людей приносити гроші. Якщо купуєте самі, радять, як не помилитись.

– Бажано, якщо купуєте берци, дивіться, щоб була лита підошва, щоб шкіра була суцільна з язичком, щоб гне попадала туди вода, якщо зав’язуються на шнурок. Замки перевіряйте, щоб не купити аби-що. Краще навіть з бувшого в користуванні, чи хтось вдома має, але якіснішого, – радить Христина.

Забрати все з собою бійцям не вдається, коли під час наступу ворога доводиться швидко передислоковуватись. Тому приносити просять все, що на вашу думку знадобиться на фронті. Зима триває, тому на одному зі складів Логістичного центру допомоги бійцям АТО, що знаходиться за адресою Дністрянського, 10 у Тернополі, продовжують виготовляти буржуйки. Речі продукти та гроші можна приносити і на склад №1 за адресою Збаразька,16.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here