![vlcsnap-2020-06-12-13h34m32s481](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/06/vlcsnap-2020-06-12-13h34m32s481-640x360.jpg)
Фізичні особи підприємці Тернопільщини, які не працювали під час карантину, можуть отримати грошову допомогу від держави. Для цього ФОПам потрібно в межах 90 днів з моменту припинення діяльності зібрати певний пакет документів та подати їх в центр зайнятості за місцем сплати єдиного соціального внеску. Лише за кілька днів дії програми на Тернопільщині документи на допомогу подали більш як п’ятдесят фізичних осіб підприємців.