Головна благоустрій Фонтани в парку “Топільче” ремонтують

Фонтани в парку “Топільче” ремонтують

452

У Тернополі ремонтують фонтани в парку "Топільче". Також влада міста обіцяє належно облаштувати там і пішохідні доріжки. Усі роботи планують завершити до Дня міста.

Парк "Топільче у Тернополі одне з улюблених місць тернополян, тут часто гуляють з дітьми та відпочивають. Без фонтанів у спеку тут не обійтися, кажуть тернополяни. Відтак міська влада почала реконструкцію комплексу фонтанів на центральній алеї парку “Топільче”.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "В парку "Топільче ми плануємо зробити реконструкцію та відновлення фонтанів для того, щоб вони якісно функціонували і працювали. Там на тій самій алеї будуть працювати фонтани".

Цього року планують облаштувати й пішохідні доріжки у парку "Топільче", каже Сергій Надал.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Цього року заплановано і виділені кошти для ремонту пішохідних доріжок. Планується повністю викласти бруківкою пішохідну доріжку, яка йде від магазину "Родина" і до вулиці Капрпенка, це головна пішохідна ділянка, по якій гуляють тернополяни. Ця робота має бути зроблена цього року також".

На ремонт пішохідних доріжок в парку "Топільче" в міському бюджеті передбачили 700 тисяч гривень, на реконсттрукцію фонтанів – більше 2 мільйонів гривень. Усі роботи планують завершити до Дня міста.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here