додому благоустрій Фонтани після зими пошкоджені і потребують грошей на ремонт

Фонтани після зими пошкоджені і потребують грошей на ремонт

391

Сувора зима позначилась не лише на тернопільських дорогах, а й на міських фонтанах. Зовнішні пошкодження виявили у водограях "Каскад" поблизу Тернопільського ставу та "Життя", що у парку імені Тараса Шевченка. Решту фонтанів комунальники продовжують обстежувати.

Тернопільські водоканалівці за міськими фонтанами доглядають сумлінно. Щороку консервують їх на зиму, а навесні готують до роботи. Проте цьогоріч немалих клопотів їм завдала зима. Як тільки зійшов сніг, комунальники виявили пошкодження у деяких водограях. Частково зруйнований фонтан "Життя" у парку імені Тараса Шевченка. А над водограєм "Каскад" біля озера, що в народі його називають "Сльози Гронського", й справді можна плакати. Одна із секцій несучої конструкції, яка підтримує гранітну плиту, майже повністю зруйнована. У скільки обійдеться міському бюджету ремонт, комунальники поки не знають. Адже це – лише зовнішні пошкодження.

– Ще всі фонтани до кінця не обстежені, але вже по цих двох фонтанах ми можемо констатувати цей факт. Найближчим часом будуть складені дефектні акти, буде визначена кошторисна вартість цих робіт і буде прийматися рішення щодо термінів їх проведення, – каже директор КП "Тернопільводоканал" Володимир Кузьма.

Чи встигнуть залагодити все до Великодніх свят, комунальники не певні. Проте намагатимуться зробити це якнайшвидше, щоб тернополяни та гості міста насолоджувались водограями якомога довше.