Головна благоустрій Фонтани після зими пошкоджені і потребують грошей на ремонт

Фонтани після зими пошкоджені і потребують грошей на ремонт

254

Сувора зима позначилась не лише на тернопільських дорогах, а й на міських фонтанах. Зовнішні пошкодження виявили у водограях "Каскад" поблизу Тернопільського ставу та "Життя", що у парку імені Тараса Шевченка. Решту фонтанів комунальники продовжують обстежувати.

Тернопільські водоканалівці за міськими фонтанами доглядають сумлінно. Щороку консервують їх на зиму, а навесні готують до роботи. Проте цьогоріч немалих клопотів їм завдала зима. Як тільки зійшов сніг, комунальники виявили пошкодження у деяких водограях. Частково зруйнований фонтан "Життя" у парку імені Тараса Шевченка. А над водограєм "Каскад" біля озера, що в народі його називають "Сльози Гронського", й справді можна плакати. Одна із секцій несучої конструкції, яка підтримує гранітну плиту, майже повністю зруйнована. У скільки обійдеться міському бюджету ремонт, комунальники поки не знають. Адже це – лише зовнішні пошкодження.

– Ще всі фонтани до кінця не обстежені, але вже по цих двох фонтанах ми можемо констатувати цей факт. Найближчим часом будуть складені дефектні акти, буде визначена кошторисна вартість цих робіт і буде прийматися рішення щодо термінів їх проведення, – каже директор КП "Тернопільводоканал" Володимир Кузьма.

Чи встигнуть залагодити все до Великодніх свят, комунальники не певні. Проте намагатимуться зробити це якнайшвидше, щоб тернополяни та гості міста насолоджувались водограями якомога довше.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here