додому культура Флеш-моб “Читай українською! Рекомендую!” у Міжнародний день рідної мови започаткували у Тернополі

Флеш-моб “Читай українською! Рекомендую!” у Міжнародний день рідної мови започаткували у Тернополі

1338

Флешмоб “Читай українською! Рекомендую!” у Міжнародний день рідної мови започаткували у Тернополі. Його суть полягає у тому, що кожен учасник має поділитися у соціальній мережі Фейсбук фотографією з книгою, яку зараз читає та передати естафету трьом друзям. Єдина умова флешмобу – книги мають бути написані, або ж перекладені виключно українською мовою.

Флешмоб “Читай українською! Рекомендую!” започаткували у Тернополі. Його мета – привернути увагу читача та заохотити до читання українською мовою, популяризувати українське слово. Учасник флешмобу має сфотографуватись з книгою, яку він зараз читає, і передати естафету трьом друзям, ті ж у свою чергу – ще трьом своїм.

– Тому я своїм друзям від сьогоднішнього дня буду рекомендувати декілька книжок. Я буду рекомендувати нашого класика, великого українця Григорія Сковороду, я буду рекомендувати для своїх колег, які займаються управлінням і суспільним розвитком, Роджерса “Дифузія інновацій”. І, наприклад, Миколу Міхновського. Це також український теоретик, – говорить заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра

Книга може бути і зарубіжних авторів, але обов’язково перекладена українською мовою. Кожен з нас відчуває брак часу, а отже потребує рекомендації друзів щодо книг та авторів, вартих уваги, кажуть організатори і сподіваються, що флешмоб “Читай українською! Рекомендую!” набуде всеукраїнських, і навіть міжнародних масштабів.