Головна спорт ФК “Тернопіль” зіграє 26 квітня проти овідіопільского “Реал Фарма”

ФК “Тернопіль” зіграє 26 квітня проти овідіопільского “Реал Фарма”

329

ФК "Тернопіль" знову гратиме на виїзді. У рідному місті через низку календарних змін і перенесень в ІІ лізі тернопільські муніципали не грали вже майже місяць. Найближчий матч ФК "Тернопіль" знову зіграє в гостях – у суботу 26 квітня проти овідіопільского "Реал Фарма". В попереденьому ж турі тернополяни у Черкасах, з рахунком 1:0, зуміли переграти одного з прямих конкурентів за нагороди – "Славутич".

– Я задоволений хлопцями, самовіддачею, бажанням, і мене здивувала навіть черкаська команда, чому вони виглядали так інертно – мені показалося, що вони нас недооцінили. Я думаю, ми заслужено перемогли Черкаси, – вважає головний тренер ФК "Тернопіль" Василь Івегеш.

Переоцінити здобуті очки у Черкасах важко – завдяки цій перемозі ФК "Тернопіль" із п'ятого місця перескочив на друге. Найближчий матч муніципали знову зіграють на виїзді у суботу, 26 квітня, проти овідіопільского "Реал Фарма".

– Однозначно хотіли би вже біля своїх болільників зіграти, дома, на домашньому полі, ну, календар так склався, ви бачите – всі ігри на виїзді. Приємно, що беремо очки, не приходимо з виїзду. Я думаю, що після таких ігор, як "Славутич", то команда тільки психологічно получає наснагу і, я думаю, для борьби у Одесі з "Реал Фарма" ми будемо повністю готові, – каже Василь Івегеш.

Наразі ж ФК "Тернопіль" завдання на сезон (вихід у І лігу, завдяки місцю у чільній четвірці) вдається виконувати, хоча у турнірній таблиці вістань між лідируючими командами вимірюється ліченими очками.
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here