Головна спорт ФК “Тернопіль” здобув бойову перемогу над стрийською “Скалою”

ФК “Тернопіль” здобув бойову перемогу над стрийською “Скалою”

323

ФК "Тернопіль" здобув бойову перемогу над стрийською "Скалою" і ще на один крок наблизився до виходу у І лігу. Цьогоріч із ІІ ліги у лігу вище потрапить відразу чотири команди, які відповідно займуть1-4 місця у чемпіонаті. ФК "Тернопіль" у цьому напрямку, після перемоги над "Скалою", закріпився на третьому місці.

На думку керівництва, тренерів, та гравців ФК "Тернопіль", команда повністю заслужила вихід у І лігу і повагу від своїх вболівальників. Муніципальний клуб майже на 100% складається із місцевих вихованців, які своєю грою заслужили для команди поточне третє місце. Іще одне досягнення – на рідному полі у цьому чемпіонаті ФК "Тернопіль" жодного разу не програв, здолавши усіх конкурентів і лише раз зігравши унічию.

– Ми не є тільки футболісти для того, що проїдаємо гроші, або десь не боремся за результат. Ми лицем в грязь не вдарили, ми практично доказали нашому місту, що ФК "Тернопіль" – це наша народна команда, команда міста, і якщо взяти всіх наших футболістів, ми стараємося з повних сил, щоб доказати всім нам, що дійсно команда заслуговує грати в І лізі, – вважає головний тренер Фк "Тернопіль" Василь Івегеш.

Зрештою, аби на 100% виконати поставлене керівництвом завдання у чемпіонаті, а це вихід у першу лігу, у ФК "Тернопіль" залишається 4  останні тури, в яких також необхідно набирати очки. Водночас, окрім ігрового завдання, у команди виникає і фінансове, оскільки із виходом в І лігу пов'язане зростання грошових витрат. Одним із способів фінансової підтримки клубу команда сьогодні бачить реалізацію абонементів на домашні матчі у майбутньому чемпіонаті. Абонементи уже реалізовують, у офісі Клубу, що в приміщенні центрального стадіону. Кожен, хто придбає таку картку, каже директор Фк "Тернопіль" Андрій Дмитрів, своїми грошима напряму підтримає клуб, крім цього, купівля абонемента людині обійдеться у підсумку дешевше, аніж купівля квитка на матчі І ліги окремо.

– Найдорожчий абонемент буде вартувати 300 гривень. 300 гривень, це з розрахунку якщо на 20 домашніх матчів, це в середньому 15 гривень за матч получиться. Значить, друга цінова категорія – абонемент вартістю 250 гривень. 20 матчів – це в середньому 12,50 матч. Найдешевші, двістігривневі абонементи, двісті гривень – це пропуск і вхід на стадіон на цілий рік. Собівартість практично плучиться порядка 10 гривень відвідування кожного матчу. Якщо взяти до уваги те, що станом на сьогоднішній день квитки вартістю 20 гривень якщо купляти в касах, то ми вважаєм це дуже вигідно, – розповів директор ФК "Тернопіль" Андрій Дмитрів.

Вкотре довести тернопільським вболівальникам, що ФК "Тернопіль" заслуговує відвідування своїх домашніх матчів, команда матиме нагоду у четвер, 22 травня. На гру до Тернополя приїде київський "Оболонь-Бровар", який доволі близько від четвірки лідерів, що бореться за вихід в І лігу.

Четвергова зустріч ФК "Тернопіль" і київського "Оболонь-Бровар", яка відбудеться на центральному стадіоні Тернополя, розпочнеться о 18:00.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here