додому спорт ФК “Тернопіль” виграв у “Карлівки” з Полтавщини

ФК “Тернопіль” виграв у “Карлівки” з Полтавщини

492

Жодної поразки на рідному полі – такий результат в осінньому сезоні продемонстрував ФК "Тернопіль", який грає у ІІ  лізі. В останньому домашньому матчі цього року муніципали тернополя з рахунком 2:0 переграли ФК "Карлівку" із Полтавщини.

У грі проти ФК "Карлівка" ФК "Тернопіль" перейшов до атак уже зі старту матчу, втім перевести ігрову перевагу в голи мунципалам вдалося не відразу – здебільшого гравцям бракувало влучності. Виправив ситуацію Сергій Куріцький, поціливши у дев'ятку воріт суперника. Після пропущеного голу гості додали активності, втім, шансом відігратись скористатися не зуміли. Після перерви малюнок гри особливо не змінився – атаки "Карлівки" завершились безрезультатно, а ФК "Тернопіль" реалізував іще один із моментів. Гол на рахункук Богдана Семенця. 2:0 на користь господарів.

Сергій Атласюк, захисник ФК "Тернопіль": "Дуже дуже серйозно готувалися до цієї гри, бо це остання домашня гра сезону. Хотіли закінчити з перемогою, порадувати тих вболівальників, які за нас вболівають, приходять, постійно підтримують команду".

Андрій Кондзьолка, капітан ФК "Тернопіль": "Сезон в нас вдався, я думаю, добре, бо на своєму полі ми н іодної гри не програли, тільки раз внічию зіграли. На виїзді трохи гірше, але всеодно найменше пропустили і, ніби, найменше програли. В нас ше осталась одна гра, такщо ми ще не розслабляємося".

Завершить сезон ФК "Тернопіль" виїзною грою проти херсонського "Кристалу". Наразі муніципали в турнірній таблиці на другому місці, суперник із Херсону йде тринадцятим, хоч останніх вісім турів команда не знає поразок і багато забиває.

Василь Івегеш, головний тренер Фк "Тернопіль": "Готовимся вплотну до Херсону, тому що хотілося б десь завершити на мажорній ноті на виїзді. Ми знаєм, що команда дуже хороша Херсону, бачите, скільки не проігрують".

У Херсоні проти "Кристалу" ФК "Тернопіль" зіграє в суботу, 30 листопада.