додому Новини ФК “Тернопіль” виграв у команди “Черкаський Дніпро”

ФК “Тернопіль” виграв у команди “Черкаський Дніпро”

782

vlcsnap-2015-09-28-14h07m59s111Футбольний клуб “Тернопіль” відбирає очки у лідера. Граючи вдома тернополяни приймали “Черкаський Дніпро”, який до поточного туру посідав друге місце у турнірній таблиці. Гравці “Тернополя” на те, що самі поки не увійшли у десятку кращих, перед суперником не знітилися й завдяки голу Сергія Атласюка перемогли черкащан із рахунком 1:0.

Увесь перший тайм у Тернополі “Черкаський Дніпро” відіграв першим номером, тернополяни ж грали обережно та від захисту. Такі зустрічні курси у результаті дали нульовий рахунок з яким команди і пішли на перерву. В другому таймі гості також почали ініціативно, але захисна гра ФК “Тернопіль” витримала. Згодом тернополяни і самі заграли активніше й пресинг дозволив створити кілька атак біля черкасців. Вирішальним у зустрічі виявився кутовий на 58-й хвилині. Його подав Віталій Богданов, який вийшов на заміну.

Кращим у штрафній суперника виявився Сергій Атласюк та записав гол на свій рахунок. “Черкаський Дніпро” створив кілька нагод відігратися, в одному із епізодів, черкащани сподівалися на пенальті, проте арбітр виявився іншої думки. Врешті матч закінчився з рахунком 1:0, ФК “Тернопіль” здобуває силову перемогу і три очки у залік.