додому Новини ФК “Тернопіль” у першому весняному матчі зіграв у нічию із ПФК “Суми”

ФК “Тернопіль” у першому весняному матчі зіграв у нічию із ПФК “Суми”

834

ФК “Тернопіль” у першому весняному матчі зіграв у нічию із ПФК “Суми”. Сезон великого футболу тернополяни відкривали вдома й налаштовувалися на перемогу – через останнє місце в турнірній таблиці для команди є важливим кожне очко, щоб зберегти прописку в першій лізі. Однак не судилося – тернополянам двічі доводилося відігруватись. Гольовий підсумок матчу – 2 : 2.

ФК “Тернопіль” до весняного сезону підійшов з відчутним дефіцитом очок, відстаючи від найближчого конкурента на 10 пунктів. Виправити це планували вже в першому матчі сезону, проти ПФК “Суми”, який є сусідом по турнірній таблиці.

Попри настрій на перемогу відкрити рахунок вдалося суперникам на десятій хвилині сумчани заробили пенальті, яке реалізував Олександр Яровенко. Відігратися тернополянам вдалося на 40 хвилині матчу. Доправити м’яч в сітку зумів Юрій Захарків, то ж на перерву команди пішли за нічийного рахунку.

Вже на першій хвилині другого тайму гості забили вдруге, знову відзначився Яровенко. Решту матчу тернополяни знову присвятили на те, щоб хоча б відновити рівновагу. На 81-й хвилині сумчани опинилися в меншості – через подвоєння жовтої картки з поля вилучили Ярослава Захаревича. Граючи в більшості ФК “Тернопіль” таки зумів дотиснути захист суперника – на 90 хвилині встановити остаточний рахунок зустрічі судилося Роману Дацюку. Ніий 2 :2, і лише одне очко в актив тернополян.

Наступний матч у першій лізі ФК “Тернопіль” зіграє на виїзді, проти Ковалівського “Колоса”, який наразі в чемпіонаті йде четвертим.