додому спорт ФК “Тернопіль” у останній домашній грі цього року впевнено переграв сусіда по...

ФК “Тернопіль” у останній домашній грі цього року впевнено переграв сусіда по турнірній таблиці южненський “Реал Фарм”

385

ФК "Тернопіль" в останній домашній грі цього року впевнено переграв сусіда по турнірній таблиці южненський "Реал Фарм". Перемога закріпила муніципалів на п'ятій позиції і попри те, що поереду ще одна виїзна гра, ФК "Тернопіль" уже забезпечив собі місце у фінальній стадії. Боротьбу в Другій лізі навесні продовжать шість кращих команд.

У І таймі футбольний клуб "Тернопіль" повністю переграв суперника. Атаки на ворота "Реал Фарму" невдовзі втілилися у забиті м'ячі. Уже до перерви тернополяни перемагали южненців з рахунком 2:0. Спершу відзначився капітан муніципалів Андрій Кондзьолка. На 37-й хвилині закріпив перевагу Богдан Семенець, який із дев'ятьма голами надалі очолює список кращих бомбардирів у Другій лізі групі "А". Після перерви гостям дещо вдалося змінити хід гри що для муніципалів вилилося у пропущений гол. Зрештою ФК "Тернопіль" не знітився і як результат южненці пропустили втретє. Свою нагоду не втратив Сергій Полянчук. 3:1 – і тернополяни забезпечують собі місце на весняну шістку кращих.
 
– Десь у деякій мірі не стало нас у другому таймі на 15-20 хвилин. Ви розумієте, кінець чемпіонату і ми хотіли зберегти результат 2:0. Отримали 2:1. Десь і використав ті моменти Семенець і практично в нас не було питань ніяких. По чемпіонату, ну як вам так сказати правду, то надіялись, але не знали що таке буде. Розумієте як, думалисьмо бути біля шістьорки, помните, я інтерв'ю перше давав, шоби бути шості, сьомі, восьмі, отак блукати біля середини, Дуже не хотів пасти останніх, одинадцяте або дванадцяте місце, бо практично звідти дуже важко вириватися, – розповідає головний тренер ФК "Тернопіль" Василь Івегеш.
 
Вийшло краще, аніж гадалось. ФК "Тернопіль", який дебютував цьогоріч у Другій лізі довів, що його поява у професійному футболі не випадкова. Тернополяни закріпилися на п'ятому місці, що дозволить команді зіграти навесні. Втім попереду ще одна гра проти аутсайдера, одеського "СКА". і попри те, що місце в шістці кращих уже забезпечене, в Одесу муніципали поїдуть за перемогою.
 
– Апетит приходить в время обіда. Стараємося як можна вище піднятися в турнірній таблиці, тому шо кожне очко сьогодні завойоване, воно буде на другий рік у фінальній частині чемпіонату стояти не вєс золота. То за то ми знаєте б'ємся за очки, за ті, що вже практично говорять шо нам вже не потрібні. Потрібні, тому що бачите дві команди у фінальній частині, то будем бачити що нам скаже Тернопільщина, які завдання поставлять перед майбутнім нашого футболу. Буде завдання на першу лігу чи не буде, але то всьо покаже другий рік, – каже Василь Івегеш.
 
Не підвела і "Нива", яка на виїзді обіграла хмельницьке "Динамо" та зберегла за собою друге місце у чемпіонаті.
 
TV-4