додому Новини ФК “Тернопіль” у матчі проти маріупольського “Іллічівця” отримав нічию (відео)

ФК “Тернопіль” у матчі проти маріупольського “Іллічівця” отримав нічию (відео)

707

vlcsnap-2015-08-31-17h55m20s220ФК “Тернопіль” не втримав перемогу у грі проти маріупольського “Іллічівця” Тернополяни на рідному полі з рахунком 1:0 переважали опонентів до останньої хвилини, проте практично перед фінальним свистком гості зуміли вирвати нічию.

У матчі проти маріупольського “Іллічівця” ФК “Тернопіль” свій гол забив ще у першому таймі. Незадовго до перерви навіс із кутового вдало замкнув Ігор Курило та вивів свою команду вперед. В другому таймі гості залишилися в меншості, червону картку отримав захисник “Іллічівця” Ігор Дуць. Граючи в більшості ФК “Тернопіль” активнішим не став – гості ж намагалися відігратися, хоч і безуспішно.

Тим часом “Тернопіль” міг подвоїти перевагу. Зі штрафного небезпечно пробив Сергій Полянчук – м’яч від поперечки полетів на лінію воріт, яку можливо і перетнув, далі було добивання Віталія Богднова, проте вже з положення поза грою. Голу бригада арбітрів не зафіксувала. Під завісу матчу суддя в полі подвоїв жовту картку для капітана тернополян Андрія Кондзьолки, й вирівняв склади.

Трохи згодом, вже у доданий час маріупольці заробили небезпечний штрафний та реалізували його. Підсумок зустрічі – нічия 1 : 1.